Pranie odzieży dla pracowników

Wszystko o prowadzonej działalności, o zakładaniu spółek, księgowości, problemach i sukcesach biznesowych.
Awatar użytkownika
tyria-93
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2020, 17:33

Pranie odzieży dla pracowników

Post autor: tyria-93 »

Hej. Jak w waszych firmach wygląda sprawa z praniem odzieży waszych pracowników? Każdy zajmuje się tym na własną rękę, czy może korzystacie z usług jakiejś pralni? Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie skorzystać z właśnie takiej usługi, jaką jest pranie odzieży roboczej w Lublinie. Myślę, że profesjonalna pralnia, w której dostępne są przeróżne środki chemiczne, da sobie z tym radę najlepiej. Jak sądzicie?
słyszka

Re: Pranie odzieży dla pracowników

Post autor: słyszka »

Zapytajcie czy pralnia na Wilanowie je przyjmie, aczkolwiek wydaje mi się, że nie będzie z tym żadnego problemu, w końcu pranie to ich konik, a z tego co wiem radzą sobie z wieloma trudnymi i uporczywymi plamami, także zadzwońcie i dowiedzcie się jak temat stoi.
zmiankawuć

Re: Pranie odzieży dla pracowników

Post autor: zmiankawuć »

Jeśli chodzi o pranie odzieży roboczej to sama doskonale wiem, że niektórych plam po prostu nie da się pozbyć. Dlatego też jak znalazłam tę pralnię https://www.pralnia-warszawianka.pl/ w której to na pewno bardzo dobrze poradzą sobie z każdym rodzaje plam. Dlatego też już do nich zadzwoniłam i umówiłam się na odbiór moich ubrań. Także przynajmniej jeden problem mam już z głowy.
ODPOWIEDZ