Dekoracyjna ścianka wodna

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
konradyn-82
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 0:24

Dekoracyjna ścianka wodna

Post autor: konradyn-82 »

Witam Czy ktoś z was zna producenta sciankiwodne.pl? Zaciekawiła mnie oferta ich ścianek wodnych i pomyślałem, że mogłaby to być naprawdę ciekawa dekoracja do mieszkania. Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Amalia-76
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 3:39

Re: Dekoracyjna ścianka wodna

Post autor: Amalia-76 »

To bezpośredni producent ścianek wodnych, więc dobrze zna się na tej technologii. Moim zdaniem ich ścianki dobrze sprawdzą się nie tylko jako dekoracje do hoteli czy restauracji, ale i w domu. Taka bąbelkowa ścianka wygląda fantastycznie i urozmaica każde wnętrze.

g police
Truśka

Re: Dekoracyjna ścianka wodna

Post autor: Truśka »

Obecnie mnóstwo jest ciekawych trendów na dodatki i dekoracje do mieszkania. Mi bardzo spodobały się lamele, które widziałam tutaj. Trafiłam na nie przypadkiem i bardzo mi się spodobały. To by była naprawdę ładna i ciekawa dekoracja ścienna, która przykuwałaby uwagę.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Dekoracyjna ścianka wodna

Post autor: astronom »

Nigdy o tym rozwiązaniu nie słyszałem i zastanawiam się w ogóle jakby się to sprawdziło w momencie gdy posiadamy studnię głębinową. Ja właśnie takie rozwiązanie u siebie mam i teraz czytam o zbiornikach hydroforowych. Doskonale je opisano w https://ogrody24.pl/blog/post/jak-dzial ... ydroforowy i faktycznie warto te rzeczy wiedzieć.
ODPOWIEDZ