Nowoczesne urządzenia

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Iwon1963
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 21:36

Nowoczesne urządzenia

Post autor: Iwon1963 »

Witam!
Od zawsze interesowałem się przeróżnymi nowinkami technologicznymi, a szczególnie tymi związanymi z budownictwem. Jakiś czas temu miałem szansę wypróbować montażer Efa Perfect. Nie wiem, czy ktoś z was o nim słyszał, ale polecam poczytać o jego skuteczności. Montowanie puszek z jego użyciem to bułka z masłem. Chyba że wiecie już coś więcej na ten temat?
ręmona

Re: Nowoczesne urządzenia

Post autor: ręmona »

rozwój technologii widać w każdej dziedzinie, ja sobie niedawno kupilam świetną suszarkę babyliss hydro fusion z technologią jonowo-plazmową, która wygładza włosy, nadaje im blasku, zmniejsza elektryzowanie się, ja widzę ogromną różnicę w stanie moich włosów odkąd tej suszarki uzywam
Awatar użytkownika
kaska
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Nowoczesne urządzenia

Post autor: kaska »

Zastanówcie się też nad zamówieniem panele czołowe Dla mnie i dla moich pracowników, to spore ułatwienie w wielu kwestiach. Wszystkie urządzenia są bardzo dokładnie opisane dzięki takim panelom - także warto wziąć to sobie pod uwagę. Cena również jest zachęcająca.
oliś

Re: Nowoczesne urządzenia

Post autor: oliś »

Jeśli zastanawiacie się jaki kompresor do piaskownia jest najlepszy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://dobuduj.pl/jaki-kompresor-do-pi ... najlepiej/ . Jest tam ciekawy artykuł na temat kompresorów do piaskowania. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą się przydać.
ODPOWIEDZ