Praktyczne meble

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Baltazar1963
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2021, 10:52

Praktyczne meble

Post autor: Baltazar1963 »

Witam serdecznie. Jak sądzicie, czy obecnie w sklepach można dostać jeszcze praktyczne meble? Mam wrażenie, że lepiej jest kupować wyposażenie bezpośrednio od producentów. Sam zresztą zdecydowałem się kupić meble łazienkowe na wymiar. Co ciekawe, wcale nie zapłaciłem za nie tak dużo, jak można by się spodziewać. Też korzystaliście z takiego rozwiązania?

nowoczesne meble młodzieżowe dla dziewczyn
Mariczaź

Re: Praktyczne meble

Post autor: Mariczaź »

Wiesz co, moim zdaniem nie ma problemów z kupieniem praktycznych mebli. Kluczową kwestią jest chyba to, gdzie się szuka takich ofert. Jak na moje oko jest sporo ciekawych sklepów meblowych, które oferują tanie i funkcjonalne meble, sama w takim sklepie zamawiałam meble kuchenne i powiem ci, że one są równie praktyczne i wielozadaniowe, co komplet pod wymiar. Na korzyść przemawia tu czas realizacji i o wiele bardziej przystępna cena.
zajączek

Re: Praktyczne meble

Post autor: zajączek »

A może zerknij w wolnej chwili na stronę pokato.pl? Wiem, że można tam znaleźć bardzo ciekawe oferty, w których ktoś oferuje, że używane meble za darmo. Myślę, że warto czasami się skusić i nadać meblom drugie życie. Wystarczy lekko odskrobać farbę i położyć nową :) Takie meble maja duszę, której nie da się niczym zastąpić ;)
aśka0

Re: Praktyczne meble

Post autor: aśka0 »

Wbrew pozorom wszelkie dodatki też są bardzo istotne. Co powiecie na przykład na takie komody rattanowe: https://bokono.pl/pl/c/Komody-rattanowe/1402 ? Moim zdaniem warto zajrzeć do sklepu online Bokono bo wybór akcesoriów kuchennych i wyjątkowych mebli jest bardzo duży.
wieśiek77

Re: Praktyczne meble

Post autor: wieśiek77 »

No ja to tutaj http://www.sfmeble.pl/c/meble-styl-vintage moje meble w stylu vintage zamawiałem jakiś rok temu i jestem z nich zadowolony bo są solidne i stylowe. Wybrałem takie bo cały mój salon tak urządziłem. Wydaje mi się że całkiem dobrze mi to wyszło bo znajomi i rodzina chwalili.
ODPOWIEDZ