Sklep z eko żywnością

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Wawrzyniec_86
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 20:28

Sklep z eko żywnością

Post autor: Wawrzyniec_86 »

Polecilibyście mi jakiś sprawdzony sklep z ekologiczną żywnością we Wrocławiu? Wydaje mi się, że dość atrakcyjną ofertę ma ekofarmawroclaw.pl. Robiliście tam zakupy? Byliście zadowoleni?

odmawianie brewiarza przez ksiezy
Awatar użytkownika
Tomiła1984
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2020, 4:24

Re: Sklep z eko żywnością

Post autor: Tomiła1984 »

W Eko Farmie dość często uzupełniam zapasy takich produktów jak nasiona i ziarna, ale w zasadzie nie ograniczam się, jeśli coś mi się spodoba lub czegoś innego potrzebuję. Mają super ceny, porządną jakość asortymentu i obsługa też według mnie zasługuje na pochwałę :)
jakiła

Re: Sklep z eko żywnością

Post autor: jakiła »

eko żywność można kupić w wielu sklepach nie tylko specjalistycznych, ja mam małe dziecko i kupuję mu obiadki hipp bio, synkowi smakują a ja jestem spokojna bo w składzie są ekologiczne warzywa i owoce, mięso, wiem że produkcja takich produktów jest bardzo restrykctjna
łudzik

Re: Sklep z eko żywnością

Post autor: łudzik »

Nie jestem z Wrocławia, dlatego polecę miejsce godne sprawdzenia w mojej okolicy. Jeśli kiedyś będziecie w okolicy Starogardu Gdańskiego to koniecznie odwiedźcie jeden ze sklepów firmy "HEROLD": http://www.herold.net.pl/nasze-sklepy/ która produkuje genialne mięsa i wyroby oparte na rodzinnych, tradycyjnych recepturach. Ich wyroby są nie tylko smaczniejsze niż standardowe produkty tego typu, ale też zawierają w sobie więcej składników odżywczych. Polecam spróbować, bo doznania smakowe są niepowtarzalne.

samsung galaxy obudowa
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Sklep z eko żywnością

Post autor: kwiatek »

Jeśli chodzi o zdrową żywność, to ja zawsze zaopatruję się w nią przez internet ;) Sklepy internetowe oferują większy wybór i atrakcyjniejsze ceny. Na stronie internetowej https://jawo2008.pl/184-nasiona-chia.html zamawiam na przykład nasiona chia, których zawsze dodaję do owsianki ;)
ODPOWIEDZ