Rozwód prawnik

Co robisz w wolnych chwilach? Opowiedz o tym, podziel się swoimi zainteresowaniami!
bańka

Rozwód prawnik

Post autor: bańka »

Niestety muszę się rozwieść, zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. Czy od razu szukać kogoś takiego jak prawnik czy postarać się załatwić wszystko polubownie? Czy to ma w ogóle sens? .
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: Rozwód prawnik

Post autor: maki »

No wybór prawnika jest w takich sytuacjach bardzo ważny. Ja korzystałam z usług rzetelnej Kancelarii Radców Prawnych Mamczarek i Migdalska http://mim.biz.pl/index.php/zakresuslug/prawo-cywilne z Warszawy. To świetni fachowcy, znają się na literze prawa jak mało kto i niesamowicie mi pomogli. Były utrudniał rozwód na każdym kroku, ale na szczęście wszystko w końcu zakończyło się dobrze, a to tylko ich zasługa, polecam gorąco.
Kaśka

Re: Rozwód prawnik

Post autor: Kaśka »

Nie mam szczęścia do chłopów. Co dopiero wychodzić za mąż :lol: :lol: :lol: Może kiedyś. Nie znam żadnego specajlisty i prędko nie będzie mi potrzebny. Gdybym szukała pomocy to zaglądałąbym na strony radców prawnych i patrzyła, co mają w ofercie np. https://kancelariapawelczak.pl/.
Łukasz04

Re: Rozwód prawnik

Post autor: Łukasz04 »

Niestety polubownie to nie zawsze się da. Ja nie ryzykowałem i przy rozwodzie też wolałem skorzystać z pomocy adwokata. Wszystkim się zajął Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Na nim można polegać. Przez mnie to wszystko mniej stresu kosztowało jak wiedziałem, że pan Łukasz nad wszystkim czuwa.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Rozwód prawnik

Post autor: grann »

Zawsze z prawnikiem, nawet jeżeli rozwodzicie się polubownie, to pomoc prawna w załatwieniu wszystkich formalności wam się, przyda. Mój rozwód też miał być "polubowny", a podczas rozprawy z mojego byłego wyszły wszystkie najgorsze cechy. Dobrze, że wcześniej zgłosiłam się do Kancelarii Adwokackiej Andrzej Miastkowski https://www.kancelaria-miastkowski.pl/u ... wo-cywilne . To dobry adwokat z Konina, pomógł mi przebrnąć prze ten koszmar, zadbał o mój interes prawny, polecam.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Rozwód prawnik

Post autor: part »

A mój rozwód przebiegł sprawnie i w sumie gładko, nie było nawet czego żałować. Zgadzam się z tym, że pomoc prawnika w takiej sytuacji jest wymagana, możecie się dogadywać, ale właśnie nigdy nic nie wiadomo. Od siebie polecam kancelarię adwokacką Bachleda – Kominek https://kancelaria-bachleda-kominek.pl/ ... -rodzinne/ w Zakopanem. Ich oferta i zakres usług jest szeroki, wiec pomogą ci nie tylko w samym rozwodzie, ale także w podziale majątku, ustaleniu kontaktów z dzieckiem, itp., a możesz mi wierzyć, że te sprawy są bardzo ważne.
rógna_Anna

Re: Rozwód prawnik

Post autor: rógna_Anna »

Również miałam niestety tę nieprzyjemność się rozwodzić.... Na szczęście ten trudny czas pomogła mi przetrwać moja wspaniała prawniczka z https://kancelarie-adwokackie.org/oferta która zadbała o to, abym nie byla po rozwodzie bardzo poszkodowana. Mecenas Elżbieta Nowak to prawdziwa profesjonalistka, która potrafi zatroszczyć się o dobro klienta.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Rozwód prawnik

Post autor: eapl »

No jasne, jeżeli dogadasz się ze swoim mężem, to rozwód przebiegnie o wiele lepiej, chociaż z doświadczenia wiem, że i tak jest to trudna sprawa. Mi już po rozwodzie było smutno, a to dlatego, że skończyło się coś, co kiedyś było jednak piękną miłością. Co do prawnika, oczywiście zatrudnij kogoś, jest sporo formalności do załatwienia, ja korzystałam z usług adwokat Doroty Giesek https://www.adwokatgiesek.pl/oferta/adwokat-rozwodowy w Gdańsku i serdecznie ją polecam. To rzetelna, doświadczona specjalistka, ma korzystne ceny, potrafi pomóc i w formalnościach, dokumentach i na sali sądowej.
kłoda

Re: Rozwód prawnik

Post autor: kłoda »

Szukając prawnika w kwestii reprezentowania mnie w sądzie na rozprawie rozwodowej, miałam nie lada kłopot. Jest wielu adwokatów dookoła, więc który będzie najlepszy? Wreszcie znajoma poleciła mi kancelarię Zzlegal we Wrocławiu. I jestem jej wdzięczna, rozwód przeszedł w miarę możliwości bezboleśnie, wszystko zostało sprawnie rozwiązane. Jeśli chcielibyście namiary na prawników z tej kancelarii zajrzyjcie na stronę https://www.zzlegal.pl/kontakt .
peńka

Re: Rozwód prawnik

Post autor: peńka »

A czy korzystaliście już z oferty Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając? Wydaje mi się, że to właśnie ta kancelaria w czasie trwania rozwodu mogłaby Ci najlepiej i najszybciej pomóc. Pamiętaj, pomoc prawna jest niezwykle ważna, od niej może zależeć dalszy przebieg rozwodu, a bywa ciężko.. czasami jest to ogromna batalia sądowa.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Rozwód prawnik

Post autor: bretta »

Ja mogę ci polecić specjalistów, którzy zajmowali się naszą separacją. Nie jestem po rozwiedzie, moje małżeństwo na szczęście podczas separacji udało się uratować :). Niemniej polecam ci bardzo dobrą kancelarie adwokacką i adwokata Szymona Dudka https://www.adwokat-plonsk.pl/oferta/prawo-rodzinne w Płońsku, który zajmował się moja pracą. Zarówno jeżeli chodzi o przygotowanie wszystkich papierów, załatwienie formalności, ale także już podczas reprezentacji mnie, spisał się bardzo dobrze. To osoba doświadczona, ma niewygórowane ceny.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Rozwód prawnik

Post autor: okina »

U mnie miało być polubownie, a później okazało się, że były mąż tak mnie tylko zwodził. Najlepiej od razu idź do dobrego prawnika, możesz ogólnie po poradę, czy po pomoc związaną z załatwieniem dokumentacji, ale najlepiej żeby ten prawnik cię też reprezentował przed sądem. Ja skorzystałam (w końcu) z usług kancelarii adwokackiej Woźniak i Drapała-Woźniak https://adwokacigrojec.pl/#oferta w Grójcu. Miałam adwokata, który rzetelnie mnie reprezentował, walczył o mój interes, dzięki czemu rozwiodłam się na sprawiedliwych warunkach. On także pomógł mi sprawie podziały majątku, polecam.
Tani prawnik Kraków

Re: Rozwód prawnik

Post autor: Tani prawnik Kraków »

Jeżeli szukasz taniego prawnika w Krakowie polecam MSZ Kancelarię. Znajdziesz tam doświadczonych i obeznanych z wieloma dziedzinami prawa adwokatów i prawników. Polecam się z nimi skontaktować. Nie raz pomogli mi w trudnej sytuacji. Poprowadzą sprawę w sądzie jak nikt inny.
michał

Re: Rozwód prawnik

Post autor: michał »

https://kancelariaolszanski.pl/rozwody/

Kiedy zgłaszasz się do prawnika w sprawie rozwodowej lub otrzymałeś skargę rozwodową, możesz być przytłoczony wszystkim, co się dzieje i nie mieć pewności, do kogo się zwrócić. Możesz się również zastanawiać, jak osiągnąć najlepszy możliwy wynik w sądzie lub po prostu potrzebujesz kogoś po swojej stronie w tym trudnym czasie. W tym celu najlepiej skorzystać z usług doświadczonego adwokata, który sprawy rozwodowe zna z codziennej pracy.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 208
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Rozwód prawnik

Post autor: astronom »

Niestety ja żadnego prawnika nie znam, gdyż jeszcze nie miałem okazji się rozwodzić i liczę na to, że nigdy do tego w sumie nie dojdzie. Jeśli już to nawet sam czytałem na stronie https://www.blizejprawa.pl/abecadlo/co- ... rozwodowa/ co tak naprawdę warto jest wiedzieć na temat sprawy rozwodowej.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Rozwód prawnik

Post autor: marilka »

Jeżeli jesteście w dobrych stosunkach, to może uda wam się załatwić wszystko polubownie, ale prawnika sobie załatw i to dobrego, bo nigdy pewności nie masz. Ja skorzystałam z usług adwokata Michała Tlołki z kancelarii adwokackiej https://tlolka.com.pl/prawo-rodzinne w Gliwicach i cieszę się, że wybrałam właśnie niego, bo walczył o moje dobro w podczas rozprawy. Naprawdę świetnie się spisał. Polecam go serdecznie, jest rzetelny.
Pyłek

Re: Rozwód prawnik

Post autor: Pyłek »

Mnie podczas rozwodu bardzo pomogła strona https://i-rozwod.pl/rezygnacja-z-orzeka ... y-wiedzieć można tam znaleźć wiele ciekawych informacji na temat orzekania o winie, alimentach na siebie jak i dziecko. Myślę, że każdy przed rozwodem powinien się doinformować w wielu kwestiach, żeby później móc walczyć w sądzie na równych pozycjach.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Rozwód prawnik

Post autor: elwwi »

Ja podczas mojego rozwodu korzystałam z usług kancelarii adwokackiej adwokata Krzysztof Bienias https://adwokatbienias.pl/klienci-indywidualni/ w Grójcu. To bardzo dobry specjalista, bez jego pomocy byłoby ciężko, zwłaszcza, ze były mąż sprawiał problemy. Nawet podczas rozprawy rozwodowej zarzekał się, że nie da mi rozwodu, ale na szczęście mój adwokat interweniował i wszystko dobrze się zakończyło. Serdecznie go polecam, jest rzetelny i kompetentny.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Rozwód prawnik

Post autor: dzer »

Sama jestem po rozwodzie. Czas rozpraw nie był zbyt wesoły, bo żyłam w ciągłym stresie i czułam się coraz gorzej. Na szczęście roztajałam z usług Kancelarii Radcy Prawnego dr Barbary Lis-Kareł https://kancelarialis.pl/rozwod.html z Myślenic. To bardzo dobra specjalistka, specjalizuje się w wielu dziedzinach, a jedna z nich są rozwody, pomogła mi zarówno od strony formalnej, z dokumentacją, itp., ale ona także reprezentowała mnie na sali sądowej. Wykonała kawał dobrej roboty, za co gorąco jej dziękuje i mogę ją szczerze polecić.
Róża123

Re: Rozwód prawnik

Post autor: Róża123 »

Każdy rozwód może wiązać się z traumą, a poszkodowane są zwłaszcza dzieci, które przeżywają rozstanie rodziców. Gdy rozwód jest trudny, to najlepiej zwrócić się do specjalistów. Ja polecam mecenasa http://www.mindykowski.pl/ . Ma dużą wiedzę z zakresu prawa rodzinnego i pomoże przy alimentach, podziale majątku itp.
H. Ryłko

Re: Rozwód prawnik

Post autor: H. Ryłko »

Za namową prawnika skorzystałam z usług tej agencji detektywistycznej https://agencjatemida.pl/sprawy-cywilne/, ponieważ moja sprawa była bardziej skąplikowana. Udało się uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie partnera, i to tylko i wyłacznie dzięki współpracy z detektywem. Samodzielnie chyba nigdy by mi się to nie udało. Hania
ODPOWIEDZ