gdzie kupić auto z usa?

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
Rut63
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 21:11

gdzie kupić auto z usa?

Post autor: Rut63 »

Posiada ktoś z was auto z Ameryki? Udało mi się nieco odłożyć i też chciałbym zainwestować w taki samochód, ale nie za bardzo wiem tak naprawdę, gdzie go kupić. Chociaż kolega opowiadał mi, że trzeba by poszukać firmy, która zajmuje się sprowadzaniem takich aut. Może bylibyście uprzejmi mi jakąś firmę polecić? Przyda się pomoc w zorganizowaniu transportu i zaplanowaniu wszystkiego :P
camila3

Re: gdzie kupić auto z usa?

Post autor: camila3 »

Po co Ci dodatkowe koszty i dodatkowe formalności związane ze sprowadzeniem auta ze Stanów? Nie lepiej byłoby zainwestować oszczędności w nowy samochód pozyskany w Polsce? Nasz rynek motoryzacyjny ma się całkiem dobrze. Jeśli nie odłożyłaś tyle żebyś mogła kupić pojazd za gotówkę, pieniądze mogą stanowić wkład własny, wówczas raty kredytu albo leasingu będą znacznie niższe. Na korzystnych warunkach da się teraz wejść m.in. w posiadanie najnowszych modeli Seata oraz Cupry, sama zobacz: https://motoklub.pl/nowa-cupra-j-seat-w-finansowaniu . Auta przedstawione na stronie wyróżnia zastosowanie szeregu fajnych rozwiązań technologicznych, bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Można je nie tylko wziąć w kredyt bądź leasing ale też wynająć długoterminowo.
camila3

Re: gdzie kupić auto z usa?

Post autor: camila3 »

Po co Ci dodatkowe koszty i dodatkowe formalności związane ze sprowadzeniem auta ze Stanów? Nie lepiej byłoby zainwestować oszczędności w nowy samochód pozyskany w Polsce? Nasz rynek motoryzacyjny ma się całkiem dobrze. Jeśli nie odłożyłaś tyle żebyś mogła kupić pojazd za gotówkę, pieniądze mogą stanowić wkład własny, wówczas raty kredytu albo leasingu będą znacznie niższe. Na korzystnych warunkach da się teraz wejść m.in. w posiadanie najnowszych modeli Seata oraz Cupry, sama zobacz: https://motoklub.pl/nowa-cupra-i-seat-w-finansowaniu . Auta przedstawione na stronie wyróżnia zastosowanie szeregu fajnych rozwiązań technologicznych, bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Można je nie tylko wziąć w kredyt bądź leasing ale też wynająć długoterminowo.
wiktor4

Re: gdzie kupić auto z usa?

Post autor: wiktor4 »

Prawo jazdy i samochód to jedne z najważniejszych rzeczy, które możemy mieć w dzisiejszych czasach. Posiadanie prawa jazdy to nie tylko umiejętność prowadzenia pojazdu, ale także zdolność do radzenia sobie w różnych sytuacjach drogowych, co jest bardzo ważne dla naszego bezpieczeństwa. Posiadanie własnego samochodu daje nam możliwość szybkiego i wygodnego przemieszczania się, bez konieczności dostosowywania się do rozkładu jazdy transportu publicznego. Mnie sporo daje to ze regularnie odwiedzam blog o samochodach :)
grzelak

Re: gdzie kupić auto z usa?

Post autor: grzelak »

Nie wiem czy warto sprowadzać samochód skoro w salonie Porsche Centrum Sopot masz rewelacyjne samochody. Jeśli nie stać Cię na nowe to są tam też używane samochody z gwarancją w idealnym stanie i sprawdzone co najważniejsze
TomaszKK

Re: gdzie kupić auto z usa?

Post autor: TomaszKK »

Zdecydowanie najważniejszym elementem, jeśli chodzi o auto jest niedopuszczenie do tego, aby powstała dodatkowa korozja. Warto w takim wypadku wybrać coś naprawdę wyjątkowego. Polecam w takim wypadku podkłady samochodowe, które mogą rozwiązań ten problem. Na stronie http://www.troton.pl/ znajdziesz naprawdę dobrej jakości produkty.
ODPOWIEDZ