Sklepy z częściami do auta

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
Bodosław1974
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 7:52

Sklepy z częściami do auta

Post autor: Bodosław1974 »

Cześć forumowicze! Podzielcie się z innymi swoimi sprawdzonymi sklepami online, w których zamawiacie części samochodowe. Może komuś się przyda, zresztą ja też chętnie sprawdzę, gdzie warto się rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
Ferdynand73
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 18:05

Re: Sklepy z częściami do auta

Post autor: Ferdynand73 »

Ja od dawna zamawiam części ze sklepu malexa.pl, bo uważam, że mają najlepsze ceny i oczywiście wybór. Mają fabrycznie nowe części z 2-letnią gwarancją do wielu popularnych marek samochodów. Na plus też szybka realizacja zamówienia.

szafy wnekowe londyn
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Sklepy z częściami do auta

Post autor: kwiatek »

A skoro już o częściach samochodowych mowa, to jak bardzo się na nich znacie? Myślę, że każdy kierowca powinien mieć chociażby podstawową wiedzę w tym zakresie. Na stronie internetowej https://www.extratimeout.com/pl/automot ... edowe.html możecie sobie na przykład co nieco poczytać na temat wałów napędowych, polecam ;)

kryształowe kieliszki do wina
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 183
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:29

Re: Sklepy z częściami do auta

Post autor: Luna »

Sa czesci, ktore jak sie zepsuja to lepiej po prostu wymienic (albo nie ma innej mozliwosci). Ja jestem zwolenniczka oryginalnych czesci samochodowych. Jesli kogos interesuja namiary na sklep, w ktorym mozna kupic oryginalne części do renault - to prosze wpisać sobie w przegladarce FranceCar. Specjalizują się tylko i wyłącznie w autach francuskich. Moze to waski zakres, ale do tych aut - maja doslownie wszystko i to w dobrych cenach.
ODPOWIEDZ