Wszystko do lakierowania

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
zenobiusz-73
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2022, 9:22

Wszystko do lakierowania

Post autor: zenobiusz-73 »

Cześć forumowicze! Czy zajmujecie się może lakierowaniem samochodów? Ja właśnie chcę kupić swoje pierwsze materiały lakiernicze, ale będę potrzebować pomocy doświadczonych osób, żeby dobrze wybrać. Polecacie mi coś konkretnego? Przy okazji możecie mi też opowiedzieć jak wyglądały wasze początki z lakierowaniem i czy macie jakieś rady dla nowicjuszy, będę wdzięczny ;)
Awatar użytkownika
mojmierz-78
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2022, 18:42

Re: Wszystko do lakierowania

Post autor: mojmierz-78 »

Jeśli chodzi o materiały lakiernicze to moim zdaniem najlepsze są firmy novol, poszukaj sobie ofert w internecie i na pewno uda Ci się znaleźć je w fajnej cenie. Nie zapomnij też, żeby kupić sobie fartuch lakierniczy i bez tego nawet nie zaczynaj pracy :D Porządne materiały to połowa sukcesu, także faktycznie dobrze jest kupić coś dobrej jakości. Trzymam kciuki!
jankaaaaa

Re: Wszystko do lakierowania

Post autor: jankaaaaa »

Sama nie będę sobie niczego lakierować, bo to wychodzi na coś niekonkretnego, a jak wiadomo, musze sobie to sprawdzić i niech będzie to dla mnie korzystne. Dlatego ja sobie sprawdzam niektóre możliwości, ale jak na razie takie lakiernictwo Kraków mam na oku.
ODPOWIEDZ