Malowanie linii na parkingu

Inspiracje, pomysły, rady. Wymieniamy się rozwiązaniami na prezenty na każdą okazję. Dla bliskich, znajomych i kolegów z pracy.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 102
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:25

Malowanie linii na parkingu

Post autor: KarinaMa »

To bardzo istotna kwestia. W końcu jeśli jesteście odpowiedzialni za dany parking, to powinniście od razu zorganizować takie kwestie. Na przykładzie http://malowanielinii.com/ świetnie widać, że jeśli postawicie na odpowiednie firmy, to nie będziecie musieli się martwić o takie kwestie.
Awatar użytkownika
żabka
Posty: 172
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:06

Re: Malowanie linii na parkingu

Post autor: żabka »

Oczywiście, że parking powinien być odpowiednio przygotowany. Znakowania, ogrodzenie, kamery- to dzisiaj ważne rzeczy. Na takie rzeczy zwraca się uwagę. Ja też wybieram parkingi w pełni bezpieczne, które zapewnią pełną ochronę mojemu autu.
Laura01

Re: Malowanie linii na parkingu

Post autor: Laura01 »

Macie rację to wszystko jest bardzo ważne, warto również pomyśleć o systemach parkingowych takich jak kontrola wjazdów czy automatyczne pobieranie opłat. Kamery też są bardzo ważne, w razie czego zawsze można sprawdzić co się stało. Jeżeli myślicie o systemie parkingowym warto zwrócić się do firmy taab Pomogą Wam dopasować najlepsze dla was rozwiązanie, oczywiście kierując się tym czego potrzebujecie. Do tego pracownicy są bardzo kompetentni i na wszystkie pytania udzielili mi wyczerpujących odpowiedzi ;)
ODPOWIEDZ