Prezent dla sportowca

Inspiracje, pomysły, rady. Wymieniamy się rozwiązaniami na prezenty na każdą okazję. Dla bliskich, znajomych i kolegów z pracy.
maiklk

Prezent dla sportowca

Post autor: maiklk »

Witam!
Koleżance, która gra w siatkówkę, chcemy wręczy jakiś ciekawy prezent, nawiązujący do dyscypliny, którą uprawia, ale oczywiście nie zwykłą piłkę do siatki, tylko coś z pomysłem. Może mnie zainspirujecie czymś?
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Prezent dla sportowca

Post autor: elwwi »

A widzisz, mojemu bratu, który trenuje siatkówkę, kupiliśmy właśnie piłkę, bo wiedzieliśmy, że chce mieć taką oryginalną z Mikasy. Ich piłki są najlepszej jakości, więc nic dziwnego, że profesjonaliści grają właśnie nimi. One wykonane są z wytrzymałych materiałów, są niezawodne, zresztą więcej możesz sobie o nich poczytać na ich stronie: https://mikasasport.pl/ Brat jest piłką zachwycony, dzięki niej może także trenować w domu na, jak to sam określa, "profesjonalnym sprzęcie".
Awatar użytkownika
Słonk0
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:35
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Prezent dla sportowca

Post autor: Słonk0 »

Sportowcy na pewno potrzebują odpowiedniego sprzętu do uprawiania swoich ulubionych sportów. Jak najbardziej warto patrzeć na dobrej jakości akcesoria, jakie są nam niezbędne. Też tutaj w sklepy z plecakami w Szczecinie znajdziemy idealne plecaki na treningi czy siłownię. Potrzeba większego plecaka również, by móc zapakować wszystko, co jest nam niezbędne. Opłaca się spoglądać na dobre jakościowo plecaki, jakie dostaniemy w sieci. Modeli jest mnóstwo, więc mamy w czym wybierać.
Białystok noami-fashion.pl
mały701

Re: Prezent dla sportowca

Post autor: mały701 »

Słonk0 pisze: ↑15 lis 2021, 10:34 Sportowcy na pewno potrzebują odpowiedniego sprzętu do uprawiania swoich ulubionych sportów. Jak najbardziej warto patrzeć na dobrej jakości akcesoria, jakie są nam niezbędne. Też tutaj w sklepy z plecakami w Szczecinie znajdziemy idealne plecaki na treningi czy siłownię. Potrzeba większego plecaka również, by móc zapakować wszystko, co jest nam niezbędne. Opłaca się spoglądać na dobre jakościowo plecaki, jakie dostaniemy w sieci. Modeli jest mnóstwo, więc mamy w czym wybierać.
Nigdy nie wiem, co wybrać

___
https://www.hotelbonifacio.pl/hotel/akt ... y-rodzinie
ODPOWIEDZ