Zegarek na prezent?

Inspiracje, pomysły, rady. Wymieniamy się rozwiązaniami na prezenty na każdą okazję. Dla bliskich, znajomych i kolegów z pracy.
Awatar użytkownika
Marynia
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 16:19

Zegarek na prezent?

Post autor: Marynia »

Witam, mój chłopak niebawem ma urodziny i początkowo chciałam podarować mu zegarek, ale koleżanka mi nagadała, że to nie jest najlepszy pomysł. Mówiła, że wręczając komuś zegarek, odlicza się czas do pożegnania. Trochę się przestraszyłam, nie powiem... Stwierdziłam, że nie ma co ryzykować i zrezygnuję z tego zegarka, ale teraz mam problem - co w zamian? Myślałam o butach, ale ponoć butów też się nie wręcza, bo osoba obdarowana odejdzie w nich... Macie może jakiś pomysł na prezent? Chłopak lubi biegać i bawić się w odzysk danych z dysku twardego. Lubi tez oczywiście grac na konsoli.
Awatar użytkownika
marlin30
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2020, 16:07
Lokalizacja: Poznań

Re: Zegarek na prezent?

Post autor: marlin30 »

Jeśli wybierzesz już prezent główny pamiętaj o dopełnieniu go czekoladkami https://chocolissimo.pl/prezent-na-urodziny. Prezent urodzinowy musi być wyjątkowy, zwłaszcza gdy dajemy go bliskiej nam osobie. Każdy zajada się słodkościami i nie wyobraża sobie bez nich życia, więc wybierzmy takie, które są dobrej jakości ;)
Michaśka

Re: Zegarek na prezent?

Post autor: Michaśka »

Ja zamawiałam ostatnio zegarek z https://www.czaszegarkow.pl/tommy-hilfi ... 16590.html . Profesjonalna obsługa, korzystne ceny a zegarek pięknie się prezentuje na ręce.
miśka

Re: Zegarek na prezent?

Post autor: miśka »

Zegarek na prezent to według mnie bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że są teraz dostępne takie wielofunkcyjne modele. Nawet dla najmłodszych. Sama kupowałam taki zegarek dla dzieci z gps i polecam go w 100%, jest bardzo przydatny. Zawsze mogę sprawdzić dzięki GPS gdzie jest mój syn. Funkcja telefonu też się przydaje.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 17
Rejestracja: 31 mar 2020, 21:56

Re: Zegarek na prezent?

Post autor: Luizka56 »

Świetną alternatywą dla tradycyjnych zegarków są smartwatche. Ostatnio zamówiłam dla siebie i męża stylowe i funkcjonalne smartwatche ze strony https://exonone.pl/ i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z jakości wykonania produktów, jak i samej obsługi firmy EXON, która w sposób profesjonalny doradziła nam, które z dostępnych modeli sprawdzą się u nas najlepiej :)
Awatar użytkownika
Słonk0
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:35
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Zegarek na prezent?

Post autor: Słonk0 »

Doskonałe są dzisiaj portfele męskie i takie będą także doskonałe na prezent. Warto na takie zerknąć.
Białystok noami-fashion.pl
aduś

Re: Zegarek na prezent?

Post autor: aduś »

Moim zdaniem to przesądy, już nie raz buty męskie zimowe dałam w prezencie i żadnej tragedii nie było. Więc myślę że nie warto się tym przejmować, kupić to co się uważa za stosowne. Fajne sportowe rzeczy można dostać w Prosport24.

liubov s akcentom
tyśka

Re: Zegarek na prezent?

Post autor: tyśka »

Uważam, że to super pomysł ja sama lubię wręczać takie praktyczne upominki :) modne zegarki męskie znajdziesz na pewno wśród ogłoszeń na serwisie Pokato, jest ich dużo więc i wybór jest ogromny. Umiarkowane ceny, dobry kontakt ze sprzedającymi.

kia samochód osobowy
Awatar użytkownika
Rybka
Posty: 55
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:52

Re: Zegarek na prezent?

Post autor: Rybka »

Idealnym rozwiązaniem dla szukających zegarka jest witryna internetowa https://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Citi ... -2958.html. Zegarki najlepszych producentów zebrane w jednym miejscu na bardzo dogodnych warunkach sprzedaży. Możliwość zakupu na raty, długa gwarancja, możliwość personalizacji

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Zegarek na prezent?

Post autor: kwiatek »

Osobiście uważam, że zegarek może być naprawdę świetnym pomysłem na prezent, zwłaszcza dla eleganckiego mężczyzny. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem takiego właśnie podarunku, to polecam zajrzeć na stronę internetową www.zatokazegarkow.pl. Mają tam naprawdę niezłe zegarki niezależnych marek, na pewno uda Wam się tam coś wybrać na prezent :)
ODPOWIEDZ