Zestaw kosmetyków

Inspiracje, pomysły, rady. Wymieniamy się rozwiązaniami na prezenty na każdą okazję. Dla bliskich, znajomych i kolegów z pracy.
Awatar użytkownika
lora_99
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2022, 23:28

Zestaw kosmetyków

Post autor: lora_99 »

Zastanawiam się nad prezentem dla mamy z okazji jej święta, które jak wiadomo już za chwilę. Pomyślałam, że kupię jej jakiś zestaw kosmetyków, w końcu to prezent, który ucieszyłby chyba każdą kobietę, prawda? A my jesteśmy z tych, które lubią dostawać prezenty praktyczne, kosmetyki na pewno użyje :) Tylko liczę na Wasze polecenia, możecie mi powiedzieć jaki krem przeciwzmarszczkowy sprawdza się przy skórze 50+?
kalinka12

Re: Zestaw kosmetyków

Post autor: kalinka12 »

Ja Ci doradzę bo też mojej mamie kupowałam kosmetyki odmładzające na dzień mamy, używa ich już jakiś czas dlatego oceniła już jak działają i się sprawdzają. I powiem, że jest zachwycona. A krem nie kosztował majątku jak można się obawiać. Kupiłam jej krem na dzień, krem na noc i serum odmładzające z Herbapol Polana. To są wegańskie kosmetyki co było dużym plusem przy wyborze. Są dostępne w sklepie online, można je kupić w drogeriach i warto pytać w aptekach.
Nina

Re: Zestaw kosmetyków

Post autor: Nina »

Szukam dobrego zestawu kosmetyków na prezent świąteczny czy mozecie mi coś doradzic ? chciała bym zrobić mamie niespodzianke i dać jej coś co na prawdę dzoiała ale nie na milion :P
Daria a

Re: Zestaw kosmetyków

Post autor: Daria a »

Wiesz co ja swojej kupiłam niedawno kosmetyki z bielendy , nie były co prawda w zestawie ale sama skompletowałam mega paczuszkę z serii diamentowe lipidy do tego coś słodziutkiego i prezencik zrobiony :)
ODPOWIEDZ