Finansowe wsparcie

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Dajmira-70
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2021, 18:50

Finansowe wsparcie

Post autor: Dajmira-70 »

Witajcie moi drodzy. Czy zdarzyło się wam korzystać z finansowego wsparcia? Mam na myśli kogoś takiego jak doradca finansowy Ostrołęka. Chciałabym wziąć kredyt, ale nie wiem, czy sama znajdę jakąś korzystną ofertę. Uważacie, że warto w takim razie poszukać jakiegoś specjalisty do pomocy?
rótka

Re: Finansowe wsparcie

Post autor: rótka »

Pomyśl o zgłoszeniu się do pośrednika kredytowego. Dzięki https://dfinance.pl/#oferta również i u nas stało się to możliwe. Jakość na tym polu faktycznie robi wrażenie, być może i Wam podreperuje to sytuację? Z pomocą specjalistów możemy uniknąć głupiego błędu, który można popełnić przy takich inwestycjach.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Finansowe wsparcie

Post autor: dzer »

My korzystaliśmy z pomocy specjalistów od pośrednictwa kredytowego. Z naszymi kredytami była tragiczna sytuacja i z nią pomogli nam fachowcy z firmy PS Finanse z Warszawy: https://www.psfinanse.pl/oferta/kredyty-konsolidacyjne. Oni spisali się doskonale, dzięki nim wszystkie nasze kredyty zostały połączone i w końcu dopasowali nam ratę, by nie była zbyt wysoka. Dzięki nim poradziliśmy sobie w tym bardzo ciężkim czasie. Pracują tam osoby wysoko wykwalifikowane, które znają się na tym, co robią, polecam.
ODPOWIEDZ