Tanie płytki podłogowe

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Bodoslaw-62
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2020, 19:23

Tanie płytki podłogowe

Post autor: Bodoslaw-62 »

Hej, szukam salonu z tanimi płytkami podłogowymi w sieci. Znacie coś z dobrymi cenami?
Awatar użytkownika
eunika
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2020, 18:11

Re: Tanie płytki podłogowe

Post autor: eunika »

Kojarzysz cerdesign.pl? Moim zdaniem ceny są bardzo dobre, a jakość płytek na 5 z plusem. Zobacz sobie.
olaf

Re: Tanie płytki podłogowe

Post autor: olaf »

Od założenia wątku minęła znaczna ilość czasu, ale myślę że temat przysłużyć się może jeszcze innym, poszukującym podobnego asortymentu. Kupując przez internet, upewnijcie się, że sklep internetowy faktycznie posiada bezpośedni dostęp do magazynu. Z zawodu jestem projektantem i już nie raz nakroiłem się na sytuacje w której sklep informuje o stanie produktu, którego w ogóle nie ma (wprowadza w błąd!!). Nieraz byłem w sytuacji że czekałem 2-3 tygodnie na zwrot środków, a inwestycja stała...

Osobiście polecam dokonywać zakupów w salonach, a jeżeli jest to z jakiegoś powodu problematyczne, to chociaż wartyo zapoznać się z jakimiś podstawowymi informacjami na temat kupowania płytek przez internet :arrow: https://noweinfo.pl/czy-warto-kupowac-plytki-przez-internet/
ODPOWIEDZ