Terapia kraków

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
angela1983
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2019, 17:56

Terapia kraków

Post autor: angela1983 »

Potrzebuję terapii albo psychoterapii, nie wiem jaka jest różnica. Czy moglibyście mi polecić terapeutę w Krakowie?
Awatar użytkownika
Justynka
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2020, 20:23

Re: Terapia kraków

Post autor: Justynka »

Jeżeli szukacie sprawdzonego ośrodka w okolicach Krakowa to Ośrodek Terapii Wiosenna jest doskonały. Leczone są w nim różnego typu uzależnienia. Otrzymacie fachową pomoc i serdeczność. Ośrodek umiejscowiony jest w spokojnej dzielnicy, która wspomaga terapię. Można skorzystać z oferty pobytu stałego bądź dojeżdżać na wizyty.

jakiej grubości styropian
Awatar użytkownika
klarcia
Posty: 72
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:17

Re: Terapia kraków

Post autor: klarcia »

Hejka. Nie zawsze jesteśmy w stanie sami pomóc osobie uzależnionej. Bo wiadomo jak to jest jak osoba nam bliska ma jakiś problem z którym sobie nie radzi. Dlatego też bardzo ważne jest pomoc i wsparcie poprzez specjalistów i terapeutów. Jeśli szukacie takiego ośrodka to w tym Ranking ośrodków terapii znajdziecie spis najlepszych ośrodków leczenia uzależnień z których warto i nawet trzeba skorzystać
Bożena

Re: Terapia kraków

Post autor: Bożena »

Najważniejsze będzie przede wszystkim to, byście dobrze zastanowili się nad sposobem powrotu do pełnego komfortu umysłowego. Wiem, żę wiele osób korzysta z terapii w Klinice Psychomedic. Jeśli szukacie dobrego wsparcia, to powinniście zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i po prostu umówić się na pasującą Wam wizytę.

ponowny ślub po rozwodzie
Świta

Re: Terapia kraków

Post autor: Świta »

Jeśli osoba uzależniona od alkoholu zdaje sobie sprawę z tego, że jest chora i szuka pomocy, to naprawdę jest już połowa sukcesu - doskonale wiem o czym mówię. Warto polecić jej dobry ośrodek terapeutyczny, bo z uzależnieniem często trzeba walczyć nie tylko terapią, ale też z pomocą odtrucia alkoholowego. I taką pomoc oferuje ośrodek Terapie Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl z Krakowa.
Eliza27

Re: Terapia kraków

Post autor: Eliza27 »

Nie wspomniałaś o jakiej terapii konkretnie mowa. Ale z komentarzy powyżej dobrze rozumiem, że chodzi o terapię leczenia uzależnień? Jeśli tak, to w tej kwestii mogę doradzić od siebie także inną opcją wartą rozważenia. A mianowicie, wszycie Esperalu w Nowym Targu. Zabieg zaszycia cieszy się dobrymi opiniami. To specjalny, umieszczany pod skórą lek, który może być pierwszym etapem w leczeniu uzależnienia.
ODPOWIEDZ