Zrogowacenia na stopie

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Hildegarda
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2021, 13:27

Zrogowacenia na stopie

Post autor: Hildegarda »

Macie jakieś sprawdzone produkty, które pomogą mi uporać się z problemami na stopach samodzielnie? Chodzi o to, że jakiś czas temu mocno poobcierały mnie nowe buty, no i po odciskach na nogach pozostały narośle, takie jak modzele, zrogowacenia. W związku z tym czasem pojawia się ból stopy chciałabym sobie już jakoś z tym poradzić, ale nie wiem jak.
ewaroma

Re: Zrogowacenia na stopie

Post autor: ewaroma »

Z takimi problemami warto udać się do specjalisty. Polecam Ci w szczególności fachowca, jakim jest podolog Warszawa. U mnie zdziałał cuda ze stopami i paznokciami.
michalikg

Re: Zrogowacenia na stopie

Post autor: michalikg »

Zgadzam się, z takim problemem warto udać się od razu do specjalisty, czyli podologa. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czym jest metoda arkady właśnie w znaczeniu podologicznym?
annabiala

Re: Zrogowacenia na stopie

Post autor: annabiala »

Polecam od razu udać się do podologa. Usługi podologiczne świadczone w gabinecie podologicznym Zdrowe Stopy w Bydgoszczy to najlepszy wybór jeżeli jesteście z okolic :)
matyldawik

Re: Zrogowacenia na stopie

Post autor: matyldawik »

Na takie rzeczy polecam wizytę u podologa. Pedicure podologiczny Łódź powinien pomóc na zrogowacenia na stopach. Koniecznie odwiedź podologa, a nie kosmetyczkę.
ODPOWIEDZ