Akcesoria do karmienia

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Ofelia1991
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 10:58

Akcesoria do karmienia

Post autor: Ofelia1991 »

W jakim sklepie internetowym polecacie rozejrzeć się za akcesoriami do karmienia? Potrzebuję przede wszystkim krzesełka, ale też innych kubków czy sztućców. Wiecie, gdzie takich rzeczy szukać?
Awatar użytkownika
Wioletta
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 20:39

Re: Akcesoria do karmienia

Post autor: Wioletta »

Sprawdź w sklepie akuku-sanok.pl. Są świetnie pod tym względem zaopatrzeni, ale asortyment mają o wiele bogatszy. To mój ulubiony sklep z akcesoriami dla dzieci, bo mają najlepsze ceny i szybko dostarczają zamówienia:)
jańka

Re: Akcesoria do karmienia

Post autor: jańka »

Już fajnie jak maluszek siedzi sobie w krzesełku i zajada różnego rodzaju jedzonko. Słodki widok. Są teraz różne przekąski dla dzieci , można bez problemu urozmaicać posiłki. Wybór akcesoriów też jest bardzo duży i kolorowy. Ważne, żeby to wszystko były bezpieczne rzeczy dla dzieciaczków.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Akcesoria do karmienia

Post autor: kwiatek »

A skoro już o karmieniu niemowląt mowa, to czy kupujecie czasami jakieś gotowe zupki dla dziecka w słoiczkach? Moim zdaniem jest to świetna alternatywa dla domowych zup dla dzieci, zapewniająca komfort i wygodę. Dobrej jakości są na przykład zupki Hipp, mieliście kiedyś z nimi do czynienia?
Grażynka3

Re: Akcesoria do karmienia

Post autor: Grażynka3 »

Na spokojnie pooglądaj ofertę bo naprawdę na necie można mnóstwo akcesoriów tego typu znalezc. Na https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ są materace ale wlasnie tez poduszki do spania i karmienia!
Łoskot

Re: Akcesoria do karmienia

Post autor: Łoskot »

kwiatek pisze: ↑11 sty 2021, 12:25 A skoro już o karmieniu niemowląt mowa, to czy kupujecie czasami jakieś gotowe zupki dla dziecka w słoiczkach? Moim zdaniem jest to świetna alternatywa dla domowych zup dla dzieci, zapewniająca komfort i wygodę. Dobrej jakości są na przykład zupki Hipp, mieliście kiedyś z nimi do czynienia?
Pewnie, że tak. Moim zdaniem (a jestem mamą dwójki dzieciaczków) dania gotowe dla dzieci z Hippa mają najlepsze składy, wielki plus za brak cukru.
basiastruś

Re: Akcesoria do karmienia

Post autor: basiastruś »

Hej, w sieci jest mnóstwo miejsc, gdzie można znaleźć ciekawe i bezpieczne akcesoria do karmienia niemowląt. Sama żałuję, że nie zdecydowałam się na zakup laktatora przy pierwszym dziecku. Na szczęście mogłam skorzystać z laktatora szpitalnego, który pomógł mi uratować laktację.
ODPOWIEDZ