Catering dla całej rodziny

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 25
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:27

Catering dla całej rodziny

Post autor: Iwonka »

Najlepszy catering dietetyczny oferuje firma food2door. Bardzo gorąco polecam ją każdemu kto nie ma czasu na gotowanie a chciałby jeść smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki. Mają oni duży wybór diet.
Awatar użytkownika
RobinC
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:09

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: RobinC »

Tutaj znajdziesz najlepsze diety pudełkowe i to w dodatku w dobrej cenie. Dlatego będzie to najlepsza oferta dla całej rodziny. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Czasami nie chcemy o nic pytać, ale nie ze strachu, że ktoś nas okłamie w żywe oczy.
Boimy się usłyszeć szczerą prawdę.
Awatar użytkownika
she
Posty: 35
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:41

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: she »

Taki catering jest świetny, jeśli mamy problem z wagą i brakiem energii. Dostajemy gotowe jedzenie i tyle, chudniemy. Niestety, okazuje się, że większość takich menu jest źle skomponowana, albo niesmaczna. Dlatego lepiej gotować samemu, a na brak sił stosować https://opinie-konsumentow.pl/neofossen ... chudzaniu/ .
Awatar użytkownika
annaw
Posty: 62
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:57

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: annaw »

My po prostu czasem zamawiamy obiady z Bistro Smykawka: http://smykawka.pl/?page_id=322. W swojej ofercie mają też dowóz, co jest dużą zaletą. Polecam zajrzeć na ich stronę i się bliżej zapoznać.
Awatar użytkownika
regina
Posty: 57
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:08

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: regina »

Dieta pudełkowa to świetna sprawa, oszczędzam mnóstwo czasu i mogę się zdrowo odżywiać. Ja zamawiam od https://healthypack.pl/ , bo mają bardzo fajne ceny i rozmaite diety, każdy znajdzie coś dla siebie. Potrawy są pyszne i bardzo apetyczne. Zdecydowanie polecam!
Awatar użytkownika
Boyce
Posty: 138
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:58

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: Boyce »

Jeżeli jesteś z Krakowa to taki catering dietetyczny w Krakowie się sprawdzi. Wiem bo sam korzystam od dłuższego czasu. Jak na razie efekty są świetne
Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.
Awatar użytkownika
Marry04
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:23

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: Marry04 »

Sama jestem na takiej diecie, ale efektów na razie brak. Zastanawiam si ę nad włączeniem suplementacji, czegoś w tym stylu: http://medtutor.pl/forum/sliminazer Powinno pomóc, prawda?
Awatar użytkownika
MonikaLatusik
Posty: 49
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:18

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: MonikaLatusik »

ja zamawiam catering, jak już serio nie mam kompletnie czasu. ostatnio robiłam akurat wszystko sama, czyli sałatke gyros, do tego pieczone ziemniaki w mundurkach z piekarnika, ketchup z Kotlina.
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: roya »

takie catering dla jednej osoby kosztuje nie mało a co dopiero dla całej rodziny. to na pewno spore obciążenie dla domowego budżetu. Jak nie macie czasu na gotowanie to może lepszym ( a na pewno tańszym) rozwiązaniem byłoby kupowanie jakiś gotowych dań typu pierogi czy krokiety? te z VIRTU są mega smaczne!
Awatar użytkownika
Kalina
Posty: 27
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:22

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: Kalina »

Zależało mi na tym, żeby zamówić jakiś dobry catering dietetyczny, ale nie chciało mi się biegać po mieście i szukać firm. Dopiero siostra pokazała mi taką stronę https://dietly.pl/catering-dietetyczny/szczecin , która jest świetną porównywarką różnych ofert. Teraz to już na pewno zamówię dostawę i mam nadzieję, ze do lata wrócę do dawnej zgrabnej formy :)
Boriń

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: Boriń »

Osobiście u mnie wygrała u mnie dieta pudełkowa Kraków od SportFoodBox w świetnym wydaniu i nowości jaką jest SirtFood Adele. Samo jedzenie jest naprawdę pyszne, świeże, codziennie inne. Dieta nie jest więc nudna, a ważne że posiłki opracowuje dietetyk więc odchudzam się racjonalnie i z głową. Bez żadnych głodówek!
Ułka33

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: Ułka33 »

Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie wygrała dieta sokowa od SportFoodSoki na której czuję się świetnie, można znaleźć u niej odpowiednio zbilansowane zestawy z odpowiednią dawką witamin oraz minerałów i porbiotyków. Do tego tak skuteczne diety sokowe które na pewno skutecznie wpłynął na Wasze samopoczucie i wygląd. Pozdrawiam i oczywiście zdrówka Wam życzę :)
Księżyc

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: Księżyc »

Wiecie co, z tego co wiem, to u LOVE Catering macie wiele różnorodnych propozycji do wyboru. Możecie zdecydować się m.in. na dietę Vege, która jest tak skonstruowana, że nigdy nie poczujecie się znudzeni serwowanymi posiłkami. Polecam sprawdzić na własną rękę.
qwęk

Re: Catering dla całej rodziny

Post autor: qwęk »

Ja polecam od siebie firmę MastersCatering. Catering Kraków - u nich można otrzymać najlepiej przygotowane posiłki oraz bardzo smaczne. Wszystko to wykonują na najwyższym poziomu kucharze, więc jee się ze smakiem :)
Lecę na od nich posiłkach od ponad 2 tyg i nie mogę narzekać. Nic tylko jeść :D
ODPOWIEDZ