Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Iruś

Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: Iruś »

Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?
Macie jakies konkretne, pomysłowe plany albo coś doradzicie, żeby nie było nudno jak rok temu tylko bardziej kreatywnie?
Milusińcy

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: Milusińcy »

Ustaliliśmy z mężem, że sobie wzajemnie nie robimy prezentów, tylko odkładamy kaskę na kupkę i będzie na wypasione dorzucenie do wakacji w przyszłym roku, bo te wyszły jakie wyszły, więc chcemy za rok naprawdę poszaleć.
A dzieciom oczywiście kupujemy zabawki, książki i gry, zawsze takie zestawy robimy bo przy naszej trójce łobuzów się to idealnie sprawdza, jest taka boże narodzenie gazetka - internetowa wersja, gdzie od listopada już śledzimy okazje i promocje i po prostu co się trafi coś w super cenie i z nowosci markowych, to na bieżąco kupujemy, chowamy w szafie i w łóżku i do grudnia to się nam zawsze tyle fajnych prezentów uzbiera, że pod choinką pełno.
A przy okazji nie odczuwamy tak wydawania pieniędzy jak przy dużych jednorazowych zakupach, co ma znaczenie 8-)
Awatar użytkownika
Rybka
Posty: 55
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:52

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: Rybka »

Również jestem molem książkowym i polecam wam tą księgarnię https://www.taniaksiazka.pl/okudzawa-zy ... 41306.html gdzie znajdziecie mnóstwo bardzo ciekawych pozycji w bardzo dobrych cenach. Jak chcecie sobie czegoś poszukać to tylko tam
Szczęśliwa

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: Szczęśliwa »

My w tym roku zaszalejemy i kupimy dzieciakom coś z drewnianych zabawek w tej firmie https://www.figelo.com/ gdzie mają ścianki wspinaczkowe lub place zabaw wykonane z najlepszego drewna. Ich produkty są najwyższej jakości i przetrwają lata a dodatkowo możesz je modyfikować więc się nie znudzą.
rafał21

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: rafał21 »

ja na swieta chce swiety spokoj zeby grac w Roblox, zwlaszcza ze teraz poznalem mega generator :D https://roblox.besthacks.com.pl/
Miłosz3

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: Miłosz3 »

Oprócz zabawek, zamówiłem również dla swoich pociech list od św. Mikołaja od elfi.pl. Świetna sprawa. Dzieciaki otrzymały niedawno zdobiony list od gwiazdora w którym chwalił je za to że były grzeczne w tym roku. Dzieciaki były zachwycone. Za rok zrobię im taką samą niespodziankę.
aniś

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: aniś »

Święta bez ozdób świątecznych nie przejdą. Nie musi być ich nawet dużo, ważne żeby były zrobione ze smakiem i gustem. Teraz mając do wyboru różne akcesoria to sami z powodzeniem możemy różne takie ozdoby tworzyć. Praktycznie nie tylko świąteczne. Przydatnym materiałem będzie siatka jutowa na przykład, taka dekoracyjna. W sumie jest takim uniwersalnym materiałem i posiada bardzo szerokie zastosowanie. Przy produkcji torebek, worków, jako tło i baza do kompozycji kwiatowych, to tylko przykłady.

plaza krakow
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: kwiatek »

A skoro już mowa o świętach, to gdzie je zazwyczaj spędzacie? W domu czy może gdzieś wyjeżdżacie? Mi w tym roku marzą się rodzinne święta na jakimś wyjeździe. Dowiedziałam się, że hotel Binkowski w kielcach oferuje takie specjalne pakiety pobytowe w okresie świątecznym. Czy ktoś z Was miał okazję tam być? I jak wrażenia? Warto tam spędzić Boże Narodzenie?
gąska

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: gąska »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.sacrum.pl/
Ada247

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: Ada247 »

Ja dla siebie zrobię prezent i w tym roku kupię dobrą bieliznę. Jeśli chodzi o bieliznę to uwielbiam sklep internetowy https://orirose.pl. Mają oni idealnej jakości rzeczy i dobre ceny, więc wszystkim polecam jak nie macie jeszcze pomysłów na prezent świąteczny w tym roku.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: dzer »

Dzieciom tradycyjnie zabawki i słodycze, no i skarpetki świąteczne, to jest mus :). Sobie kupiłam świece i wielki baniak miodu, mamie kupiłam zestaw prezentowy z miodem w roli głównej. Ogólnie miód i produkty tego typu kupuje online, w sklepie internetowym NaturalneZakupy.pl: https://naturalnezakupy.pl/produkt/prez ... odzenia-5/ W zestawie mamy jest mocne pudełko, a w nim masło do ciała z woskiem pszczelim, duża czekolada malina – chili, dwa miody w amforach, mydło propolisowe oraz pałeczka do nabierania miody, w środku jest jeszcze karteczka z życzeniami. Mieszkamy na dwóch różnych końcach Polski, więc prezent dotrze do niej już tak zapakowany, prosto ze sklepu. Takich zestawów mają wiele, w różnych półkach cenowych, każdy znajdzie u nich coś dla siebie, polecam :).
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Co kupujecie w tym roku sobie i dzieciom na świeta?

Post autor: elwwi »

Mojej córce w tym roku na święta kupiłam piękną lalkę razem z woskiem. Ona jest teraz na etapie tego typu zabawek i kocha wszystkie lalki, uwielbia je wozić, ubierać, rozbierać, przebierać, ustawiać w rządku. Nawet gdy nie bawi się nimi, to one są jej "widownią" :). Wózek, pościel do wózka, pchacz , itp. zabawki kupiłam w sklepie TukuTuk z Konopnicy. Sklep jest bardzo dobrze wyposażony, cent mają korzystne, wózek oczywiście już mam zapakowany, ale wcześniej go dokładnie obejrzałam i jest idealny, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ