czy ktoś podawał dziecku nutrikidy?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
rożyczka

czy ktoś podawał dziecku nutrikidy?

Post autor: rożyczka »

Mam pytanie do bardziej doświadczonych rodziców, czy ktoś z was podawal dziecku nutrikidy? Zastanawiam się czy nie kupić dla mojego dziecka, choruje, bierze antybiotyk i straciło zupełnie apetyt, wiem, że podawanie takiej wysokoenergetycznej żywności trzeba robić pod kontrolą lekarza.
Aniła

Re: czy ktoś podawał dziecku nutrikidy?

Post autor: Aniła »

Takie napoje specjalistycznego żywienia są naprawdę dobrym pomysłem w takiej sytuacji. Ja na co dzień, dla mojej babci kupuję nutridrinki Fresubin w dozie. Babcia ma już swoje lata i często narzeka na brak apetytu. A ostatnio kupiłam też wersję dla dzieci - Frebini dla mojego synka, bo nie chciał jeść, kiedy był przeziębiony. Bardzo dobra opcja w takiej sytuacji.
dżemma

Re: czy ktoś podawał dziecku nutrikidy?

Post autor: dżemma »

Aniła pisze: ↑10 cze 2021, 0:47 Takie napoje specjalistycznego żywienia są naprawdę dobrym pomysłem w takiej sytuacji. Ja na co dzień, dla mojej babci kupuję nutridrinki Fresubin w dozie. Babcia ma już swoje lata i często narzeka na brak apetytu. A ostatnio kupiłam też wersję dla dzieci - Frebini dla mojego synka, bo nie chciał jeść, kiedy był przeziębiony. Bardzo dobra opcja w takiej sytuacji.
czy ten Fresubin jest tylko w DOZie dostępy??? Mogą go pić osoby z problemami z wątrobą?
ODPOWIEDZ