Gdzie do zerówki ?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
adicki
Posty: 10
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:22

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: adicki »

my mamy zerówkę w naszym przedszkolu i tu raczej zostaniemy. młody zna ciocie, ma tu swoje towarzystwo a do szkoły jeszcze zdąży pójść.
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: roya »

ooo to podobnie jak u nas :) tym bardziej, że Te Vizja ( do której chodzi córka ) prowadzi też szkołę podstawową, gdzie będziemy kontynuować naukę w przyszłości, także wszystko mamy w zasadzie w jednym miejscu co bardzo mnie cieszy :)

rhinafen opinie
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: roya »

lejlaa pisze: ↑13 lis 2019, 6:06 Piszesz o przedszkolu Towarzystwa Edukacyjnego Vizja? Coś obiło mi się o uszy :) To w Warszawie prawda?
Tak :) dokładnie na Wawrze na ulicy Patriotów 148. Córka chodzi obecnie do grupy Orłów ( 5 latki ) i stwierdzilismy, że do zerówki też tu pójdzie :) o placówce samej w sobie mam jak najlepsze zdanie, zaangażowane ciocie, super oferta edukacyjna, rozsądne czesne. Oferta nauki w szkole podstawowej też robi wrażenie także wynór był prosty :)

kryptek typhon t shirt
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 153
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: kusia »

Moja córka co prawda chodziła do publicznego przedszkola, bo akurat było dla niej miejsce, ale jeśli chodzi o podstawówkę to też wybraliśmy Te Vizję. Serio, nie ma się nad czym zastanawiać. To najlepsza opcja - super nauczyciele, bogata oferta, różnego rodzaju zajęcia po lekacjach. Dzieci nie tylko się uczą, ale również rozwijają swoje pasje.
Awatar użytkownika
kaska
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: kaska »

Swoją drogą, to Te Vizja ma swoje dwa odziały w Warszawie i jedeń w Gdańsku :) Cieszę się, że my mieszkamy w Warszawie i mogę zapewnić swojemu dziecku wysoki poziom nauczania w jednej z tych szkół.
Awatar użytkownika
Rozalia44
Posty: 66
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:23

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Rozalia44 »

Mój synek chodzi do prywatnej- A dokładniej do Te Vizji i jestem bardzo zadowolona że wybrałam właśnie tą. Dzieci bardzo dużo się tam uczą Ale poprzez różne zabawy, które zachęcają dzieciaki do nauki
Awatar użytkownika
co-kupić
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:47

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: co-kupić »

Zerówka koniecznie z angielskim, nie wybieraj innej.

sylwester w filharmonii krakowskiej
Awatar użytkownika
Aldona
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:37

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Aldona »

W TE Vizji jest angielski , a oto dowód: http://okopowa.edu.pl/

tynk strukturalny w kuchni
Awatar użytkownika
co-kupić
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:47

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: co-kupić »

I bardzo dobrze, że jest. Moim zdaniem angielski powinien być w zerówce w formie zabawy, ale powinien się już pojawić
Awatar użytkownika
Aldona
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:37

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Aldona »

Przedszkole Te Vizja ma nie tylko angielski ale jeszcze drugi język obcy i moim zdaniem to jest super sprawa
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 150
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Delicja »

Prywatna szkoła, ja mogę od siebie taką wskazówkę podrzucić. Mniejsze grupy, duży wybór zajęć i nauczyciele na prawdę się starają, mają też odpowiednie kwalifikacje. Ja wybrałam Te Vizje dla mojej córki i tak właśnie to w skrócie wygląda. Też przekonała mnie dogodna dla mnie lokalizacja na Wawrze.
Awatar użytkownika
graska
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: graska »

Widzę, że większość z was jest z Warszawy. Ja wybrałam dla mojego syna Te Vizje, konkretnie to szkołę na dzielnicy Wawer. Miejsce bardzo fajne, jest tu dużo świetnych zajęć dodatkowych, kół naukowych. Angielskiego chyba dzieci mają po 8 godzin w tygodniu, też i dodatkowy język obcy do wyboru.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 17
Rejestracja: 31 mar 2020, 21:56

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Luizka56 »

My zdecydowaliśmy się na prywatne przedszkole językowe, za namową zaufanych znajomych wybraliśmy Tequestę. Placówka jest nowoczesna, wychowawcy bardzo kompetentni, dzieciaki uczą się i bawią, a także rozwijają swoje pasje i zainteresowania poprzez udział w zajęciach dodatkowych :)
Awatar użytkownika
Venuus
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2019, 15:55

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Venuus »

Ja planuję posłać córkę do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Tam dzieci mają już już od „zerówki” osiem godzin języka angielskiego w tygodniu, więc nie potrzebne żadne dodatkowe kursy. Znajomość języków jest aktualnie priorytetem i chcę żeby moja córka od zerówki już miała możliwość "poważnego" uczenia się.

internet w taryfie plus na karte
Awatar użytkownika
Smialka
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:35

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Smialka »

Obecna sytuacja sporo weryfikuje, można się dowiedzieć jak szkoła radzi sobie w sytuacji kryzysowej. Akurat podstawówka mojego syna przeszła test śpiewajaco. Te Vizja Wawer wszystkie zajęcia prowadzi zgodnie z harmonogramem, nawet te dodatkowe. U nich nauka online wygląda świetnie. Prywatne szkoły to dobra rzecz.
Awatar użytkownika
eve
Posty: 67
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:16

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: eve »

Wiesz co, jeśli chcesz być pewna swego i tego, że dziecko będzie bezpieczne, że zostaną ujęte jego problemy i na przykład wykluczenia zdrowotne, wybierz przedszkole Toruń http://bajkowydworek.eu/ . W tym miejscu dzieci czują się bardzo dobrze, mają też wsparcie i naprawdę dużo się uczą.
Awatar użytkownika
Bociek
Posty: 59
Rejestracja: 13 lis 2019, 15:45

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Bociek »

Venuus pisze: ↑30 kwie 2020, 22:16 Ja planuję posłać córkę do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Tam dzieci mają już już od „zerówki” osiem godzin języka angielskiego w tygodniu, więc nie potrzebne żadne dodatkowe kursy. Znajomość języków jest aktualnie priorytetem i chcę żeby moja córka od zerówki już miała możliwość "poważnego" uczenia się.
To bardzo dobry wybór :) Ta szkoła stwarza dzieciom duże możliwości. Teraz w czasie epidemii też bardzo dobrze poradzili sobie z e-lekcjami. Mają tam dobrą kadrę, nauczycieli którym się "chce", a to ważne.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 17
Rejestracja: 31 mar 2020, 21:56

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Luizka56 »

Z tego co się orientuję również placówka dwujęzyczna Tequesta zajmuje się kształceniem sześciolatków. Moja czteroletnia córka chodzi tutaj do przedszkola i jak na razie jesteśmy bardzo zadowolone. Nie ma żadnych problemów z nauką w języku angielskim, nawet zadania matematyczne idą jej całkiem sprawnie.
Sandruś

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Sandruś »

Dla mnie kwestia wyboru przedszkola jest bardzo ważna. Dlatego zdecydowałam się na, to https://fiqmiku.pl/. Posiadają bardzo dobrą kadrę dydaktyczną oraz wiele dodatkowych zajęć do wyboru, dzięki czemu nasze dziecko ma możliwość nauki tańca, judo lub wziąć udział w warsztatach kulinarnych, lub teatralnych.
Awatar użytkownika
curry
Posty: 53
Rejestracja: 20 lip 2020, 10:10

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: curry »

Nasza córka chodzi do przedszkola zamiast do zerówki. Uczą się w punkcie przedszkolnym Tajemniczy Ogród w Warszawie https://www.tajemniczyogrod.eu/. Jest to świetne miejsce, mają też żłobek, jeżeli któraś z mam jest zainteresowana, plus posiadają super ofertę jeżeli chodzi o dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, mają specjalne zajęcia na przykład dla dzieci autystycznych. Ich opiekunki i przedszkolanki posiadają odpowiednie kompetencje, są odpowiedzialne, rzetelne, naprawdę warto skorzystać z ich oferty :).
Róża

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: Róża »

Wybór przedszkola powinien być bardzo dobrze przemyślany. Osobiście polecam placówki prywatne. W Warszawie moim zdaniem najlepszym takim przedszkolem jest to https://fiqmiku.pl/. Mają wiele zajęć dodatkowych oraz świetną kadrę dydaktyczną. Ich podejście do dzieci jest niesamowite. Dziecko wyciąga radość z nauki i wychodzi z przedszkola z uśmiechem na twarzy.
ełik

Re: Gdzie do zerówki ?

Post autor: ełik »

Niepubliczne Przedszkole „Promyk” w Szczecinie dba o rozwój wszystkich dzieci. Daje możliwości wyrównywania szans rozwoju dla dzieci potrzebujących wczesnego wspomagania rozwoju. Nasz Maciuś miał duże problemy emocjonalne i trudności w przyswajaniu wiedzy. W grupie terapeutycznej w przedszkolu pod opieką specjalistów dogonił swoich rówieśników.
ODPOWIEDZ