Jakie buty dziecięce od polskiego producenta

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
alojza74
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2020, 7:06

Jakie buty dziecięce od polskiego producenta

Post autor: alojza74 »

Hej!
Słuchajcie, długo szukałam fajnych butów dla córeczki, ale nic nie znalazłam. Zależy mi na: jakości, polskiej produkcji i fajnym designie. Znacie coś godnego polecenia?

lunety termowizyjne
Awatar użytkownika
Albina_84
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:00

Re: Jakie buty dziecięce od polskiego producenta

Post autor: Albina_84 »

Jak dla mnie tylko i wylącznie buty dla dziecka Gucio. Takiej jakości nie znajdziesz w pierwszej lepszej sieciówce. Butki są produkowane przez małą, rodzinną manufakturę z Krakowa. Polecam serdecznie!
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Jakie buty dziecięce od polskiego producenta

Post autor: kwiatek »

Jeśli z kolei ktoś z Was szukałby fajnych, modnych butów młodzieżowych, to ostatnio widziałam bardzo fajne trampki marki Comme Des Garcons Play w sklepie internetowym Vitkac.com. Czy ktoś z Was miał może wcześniej do czynienia z tym sklepem? Jeśli jeszcze nie, to naprawdę warto się tam rozejrzeć - asortyment mają bardzo szeroki, a ceny są całkiem konkurencyjne ;)
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 53
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:09

Re: Jakie buty dziecięce od polskiego producenta

Post autor: olga83 »

W przypadku niemowlaków wybór butów jest ważny, ale przy nauce chodzenia przydadzą się także kaski do nauki chodzenia. Bardzo duży wybór kasków jest na Tulisie.pl. Sklep jest chętnie wybierany przez rodziców, bo ceny są przystępne, a jakość towarów świetna. Trzeba też dodać, że sklep z każdego zakupu przekazuje część środków na cele charytatywne dla biednych i potrzebujących dzieci.
ODPOWIEDZ