Najlepsze pieluchy

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
stefania1978
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2020, 10:45

Najlepsze pieluchy

Post autor: stefania1978 »

Szukam opinii na temat różnych marek pieluch. Która jest waszym zdaniem najlepsza? To spore koszta, dlatego chciałabym wybrać odpowiedni produkt :)
Awatar użytkownika
Zwinislawa86
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2020, 17:38

Re: Najlepsze pieluchy

Post autor: Zwinislawa86 »

Nie brałaś pod uwagę pieluch wielorazowych? Moim zdaniem są o wiele lepsze niż te tradycyjne. Sprawdź ofertę mommymouse.com.pl, może coś Ci wpadnie w oko. To też bardziej ekologiczne rozwiązanie, a pieluszki z tej firmy są bardzo wygodne i ładnie uszyte.
mińek

Re: Najlepsze pieluchy

Post autor: mińek »

Zwinislawa86 pisze: ↑19 lip 2020, 15:34 Nie brałaś pod uwagę pieluch wielorazowych? Moim zdaniem są o wiele lepsze niż te tradycyjne. Sprawdź ofertę mommymouse.com.pl, może coś Ci wpadnie w oko. To też bardziej ekologiczne rozwiązanie, a pieluszki z tej firmy są bardzo wygodne i ładnie uszyte.
A jak z chłonnością takich pieluch?
Łazda

Re: Najlepsze pieluchy

Post autor: Łazda »

stefania1978 pisze: ↑04 lip 2020, 13:00 Szukam opinii na temat różnych marek pieluch. Która jest waszym zdaniem najlepsza? To spore koszta, dlatego chciałabym wybrać odpowiedni produkt :)
Ja pozostanę wierna pieluszkom jednorazowym. Używam Huggies, sprawdziły się u mnie przy pierwszym dziecku, więc i przy drugim od razu postawiłam na tę markę.
Łucja

Re: Najlepsze pieluchy

Post autor: Łucja »

Według mnie najlepsze pieluch to Pieluszki wielorazowe one się najlepiej u nas sprawdzały. Dzieci je kochają bo są wygodne i zdrowe, są też bardzo łatwe są w użyciu i można je stosować wiele razy. Genialne rozwiązanie. Poszukajcie takich i zamawiajcie. Polecam.
gąska

Re: Najlepsze pieluchy

Post autor: gąska »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://sensillo.pl/
kaśtanka

Re: Najlepsze pieluchy

Post autor: kaśtanka »

wypatrzyłam w necie promocję od jutra w carrefour https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej pieluchy i pieluchomajtki pampers będą 25% taniej ______________________________________________________________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ