porada psychoterapeuty

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Łukasz01

porada psychoterapeuty

Post autor: Łukasz01 »

Witam wszystkich. Zwracam się z prośbą polecenia psychoterapeuty, może być nawet online tyle, żeby to był dobry specjalista. Mieszkam we Wrocławiu, ale gdyby właśnie online to nawet nie musi być ktoś z mojego miasta. Nie chcę się przyznawać przed bliskimi, że mam problemy. A z drugiej strony coraz trudniej mi udawać, że wszystko gra.
Łucja21

Re: porada psychoterapeuty

Post autor: Łucja21 »

Dobrze, że chcesz szukać pomocy. Tym bardziej, że teraz to właśnie nie wychodząc z domu można z takiej pomocy skorzystać. Ja tak miałam, dużo pewniej się przez to czułam i bezpieczniej. Ja się do Psychomedic zgłosiłam i trafiłam na bardzo dobrego specjalistę.
Łukasz01

Re: porada psychoterapeuty

Post autor: Łukasz01 »

Łucja21 pisze: ↑15 wrz 2021, 22:31 Dobrze, że chcesz szukać pomocy. Tym bardziej, że teraz to właśnie nie wychodząc z domu można z takiej pomocy skorzystać. Ja tak miałam, dużo pewniej się przez to czułam i bezpieczniej. Ja się do Psychomedic zgłosiłam i trafiłam na bardzo dobrego specjalistę.
Hej, dzięki za odpowiedź i namiar. A długo czekałaś na taką wizytę? Mam trochę stresa przed pierwszym razem powiem szczerze. Czy dam radę się otworzyć.
Łucja21

Re: porada psychoterapeuty

Post autor: Łucja21 »

Łukasz01 pisze: ↑20 wrz 2021, 22:37
Łucja21 pisze: ↑15 wrz 2021, 22:31 Dobrze, że chcesz szukać pomocy. Tym bardziej, że teraz to właśnie nie wychodząc z domu można z takiej pomocy skorzystać. Ja tak miałam, dużo pewniej się przez to czułam i bezpieczniej. Ja się do Psychomedic zgłosiłam i trafiłam na bardzo dobrego specjalistę.
Hej, dzięki za odpowiedź i namiar. A długo czekałaś na taką wizytę? Mam trochę stresa przed pierwszym razem powiem szczerze. Czy dam radę się otworzyć.
Rozumiem stres, ale nie martw się, będzie dobrze. Początki wiadomo są najtrudniejsze. W Psychomedic nie czeka się długo wcale, nawet z dnia na dzień się umówisz. Wchodziłeś na ich stronę https://psychomedic.pl/ ? Tam sobie wszystko sprawdzisz dokładnie.
miłka1

Re: porada psychoterapeuty

Post autor: miłka1 »

Łukasz01 pisze: ↑13 wrz 2021, 22:27 Witam wszystkich. Zwracam się z prośbą polecenia psychoterapeuty, może być nawet online tyle, żeby to był dobry specjalista. Mieszkam we Wrocławiu, ale gdyby właśnie online to nawet nie musi być ktoś z mojego miasta. Nie chcę się przyznawać przed bliskimi, że mam problemy. A z drugiej strony coraz trudniej mi udawać, że wszystko gra.
Będzie dobrze, zobaczysz. U mnie z każdą wizytą było lepiej. Też korzystałam z pomocy poradni Psychomedic, dobrze ci doradzono. Wszystkiego dobrego.
Ula UrszulaŻ

Re: porada psychoterapeuty

Post autor: Ula UrszulaŻ »

Ja ze swojej strony mogę polecić super artykuł "Jak pokonać stres związany z pisaniem pracy zaliczeniowej" https://www.naucz-sie.pl/artykul/jak-po ... owej-86742 właśnie z tego portalu. Fajny portal z fajnymi artykułami.
mamaIgorka

Re: porada psychoterapeuty

Post autor: mamaIgorka »

Ja chodzę ze swoim synem na psychoterapię dziecięcą. Dziecko cierpi na autyzm, ale odkąd zaczął uczęszczać do SENSORIUM CENTRUM TERAPII NOWOCZESNEJ widać zdecydowaną poprawę w interakcjach międzyludzkich. Jest bardziej kreatywne i nie spędza czasu godzinami na jednym absorbującym zajęciu. Syn zdecydowanie wydaje się aktywniejszy i ma większą chęć do życia. Dodatkowo uczy się tam angielskiego i bardzo szybko czyni postępy. Zdecydowanie więc mogę polecić to centrum. Mieści się ono w Warszawie-Radość przy ul. Mrówczej 33B, a tutaj daję lin do strony: https://sensorium.warszawa.pl/oferta Serdecznie pozdrawiam.
leknor

Re: porada psychoterapeuty

Post autor: leknor »

W terapii osób z autyzmem kluczowe jest zrozumienie ich unikalnych cech i potrzeb. Badanie ADOS pozwala na precyzyjną ocenę funkcjonowania społecznego i komunikacyjnego, co umożliwia terapeutom lepsze dostosowanie strategii interwencyjnych. Sprawdź badanie ADOS, aby dowiedzieć się więcej.
ODPOWIEDZ