rozwód dobry prawnik Gdańsk

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Bubuś

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Bubuś »

Jak widzicie po tytule, potrzebuje pomoc w zakresie rozwodu. Szukam dobrego mecenasa, który mógłby mi pomóc przez to przejść. Zależy mi na tym, aby działał na terenie Trójmiasta, ponieważ właśnie tutaj teraz mieszkam i nie chciałabym nigdzie daleko dojeżdżać. Możecie mi kogoś takiego polecić?
Rybuś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Rybuś »

Niestety nie mieszkam w tych okolicach więc nie mogę Ci nikogo podpowiedzieć. Mam nadzieję, że trafisz tutaj na ludzi, którzy będą w stanie kogoś ci polecić. Rozwód to naprawdę nic przyjemnego, ale da się przez niego przejść i na nowo ułożyć sobie życie. Kwestia dobrego nastawienia.
Wioluś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Wioluś »

Głowa do góry, grunt to się nie załamywać. Rozwód to nie koniec świata, aczkolwiek na początku łatwo na pewno nie będzie. Polecam ci zgłosić się do pana Michała Mindykowskiego, ponieważ to prawdziwy specjalista z powołania. Z pewnością pomoże ci przejść przez ten trudny okres, a także oferuje swoją wiedzę oraz doświadczenie w sprawach rozwodowych, które okazuje się być nieocenione.
żółty

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: żółty »

Jeżeli czeka was rozwód, a macie wspólny kredyt na nieruchomość, to polecam wam zajrzeć sobie tutaj https://i-rozwod.pl/sadowy-podzial-maja ... j-kredytem Znajdziecie tam bardzo ciekawy artykuł, który właśnie porusza tę kwestią. Dodatkowo możesz skontaktować się tam ze specjalistami, którzy z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania.
ODPOWIEDZ