rozwód dobry prawnik Gdańsk

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
piołka

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: piołka »

Długo rozmyślałam, trwało to 2 lata, ale w końcu podjęłam decyzję o rozwodzie i nastał ten czas, aby nasze drogi się rozeszły z mężem. Dlatego też bardzo proszę Was o wszelkie rekomendacje prawników specjalizujących się w prawie rodzinnym. Posiadamy dziecko, a także nie mamy rozdzielności majątkowej więc dobrze jakby to był ktoś skuteczny
mełka22

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: mełka22 »

Cześć wszystkim. Super że powstał taki wątek ponieważ chce pomóc przyjaciółce która również przeszła trudne chwile w małżeństwie i chciałabym rozwodu. Mówiła coś że sama się tym zajmie, ale uważam że jednak dobrze jest mieć pomoc prawną pod ręką bo to nie takie proste sprawy by samodzielnie załatwiać
bżana

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: bżana »

Jasne że można samodzielnie pozew złożyć i przejsć przez wszystkie etapy rozwodu, ale jest to bardzo trudne. Lepiej jednak mieć pod ręką pomoc prawną i z mojej strony polecał współpracę z mec. Mindykowskim http://www.mindykowski.pl/ . Co prawda rozwodu z nim nie brałam, bo to było wiele lat temu, ale zawsze załatwiam u niego sprawy jeśli chodzi o alimenty na dzieci
ODPOWIEDZ