Wózek spacerowy dla dziecka

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i maluchach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Bogumila-88
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2022, 15:34

Wózek spacerowy dla dziecka

Post autor: Bogumila-88 »

Możecie mi doradzić jaki wózek spacerowy kupić dla półtorarocznego dziecka? Dość sporo spacerujemy, czasem po leśnych drogach i łąkach, więc potrzebne są nam dość duże koła. Dodatkowo, obowiązkowo powinnam kupić również coś przeciwsłonecznego, bo sama buda z wózka to może być za mało. pomyślałam, że dobrą opcją byłaby parasolka do wózka, polecicie jakąś?
Lilka332

Re: Wózek spacerowy dla dziecka

Post autor: Lilka332 »

autor: Bogumila-88 » 21 maja 2022, 21:30

Możecie mi doradzić jaki wózek spacerowy kupić dla półtorarocznego dziecka? Dość sporo spacerujemy, czasem po leśnych drogach i łąkach, więc potrzebne są nam dość duże koła. Dodatkowo, obowiązkowo powinnam kupić również coś przeciwsłonecznego, bo sama buda z wózka to może być za mało. pomyślałam, że dobrą opcją byłaby parasolka do wózka, polecicie jakąś?


Może Cavoe Osis Ciebie zainteresuje? To wózek typowo do miejskich terenów. Naprawdę fajnie się prowadzi i jest bardzo solidny.
Alice23

Re: Wózek spacerowy dla dziecka

Post autor: Alice23 »

autor: Bogumila-88 » 21 maja 2022, 21:30
Możecie mi doradzić jaki wózek spacerowy kupić dla półtorarocznego dziecka? Dość sporo spacerujemy, czasem po leśnych drogach i łąkach, więc potrzebne są nam dość duże koła. Dodatkowo, obowiązkowo powinnam kupić również coś przeciwsłonecznego, bo sama buda z wózka to może być za mało. pomyślałam, że dobrą opcją byłaby parasolka do wózka, polecicie jakąś?


Może zainteresuje Ciebie EasyGo Quantum Air. Spacerówka od razu wpadła mi w oko, bo mimo niskiej wagi nadaje się na każdy teren. Przy tym jest bardzo elegancki.
ODPOWIEDZ