jaka dodatkowa szkoła

Polecane sklepy, miejsca i rozwiązania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Rozmowy o planach, trudnościach i radościach związanych z przygotowaniem przyjęcia. Kopalnia pomysłów dla przyszłych Państwa Młodych.
Awatar użytkownika
Ziarek
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:50

jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Ziarek »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
MonikaLatusik
Posty: 49
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:18

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: MonikaLatusik »

U mnie na dodatkowe zajęcia dziecko chodzi do szkoły językowej na angielski do Pi School. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć i z tego co dziecko się juz nauczyło.
Awatar użytkownika
PatrycjaMos
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:19

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: PatrycjaMos »

A czy nie myślałaś może również o szkole policealnej? Da Ci konkretne umiejętności oraz kwalifikacje w konkretnym zawodzie np. Kosmetyka, a później możesz też skorzystać z ich propozycji w zakresie kursów zawodowych z dodatkowymi zniżkami. Ja się zdecydowałam i nie żałuję, tym bardziej że jest darmowa i prowadzona w systemie zaocznym.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: kwiatek »

Moim zdaniem najlepiej dodatkowo uczyć się w jakieś dobrej szkole językowej, bo znajomość języków obcych, zwłaszcza angielskiego, to podstawa w dzisiejszych czasach. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa możecie na przykład zapoznać się z ofertą kursów organizowanych przez Szkołę Profi Lingua w Warszawie. Polecam ;)
Awatar użytkownika
mucia
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:04

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: mucia »

Ja chodze do Angloville mam zajęcia 1 na 1 z nativea speakerem i jest super! Znacznie szybciej się uczę i poznaję również kolokwialne zwroty, których nie miałabym się szans nauczyć z zwykłej szkole językowej.
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 106
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:54

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Miroslaw221 »

Dużą popularnością cieszy się angielski dla dzieci Wrocław Helen Doron. Moja córka do nich chodziła i ja także byłam zadowolona z szybkich efektów. Spotkała tam super nauczycieli, którzy przez zabawę potrafili przekazać wiedzę. Także polecam, bo teraz rabaty mają przy zapisie. Na pewno nie będziecie żałować
Awatar użytkownika
Bociek
Posty: 59
Rejestracja: 13 lis 2019, 15:45

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Bociek »

Nie bardzo rozumiem po co dodatkowa szkoła. Jedna dobra szkoła dziecku wystarczy. Moje dzieci chodzą do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49 przy ul. Bacha na Mokotowie w Warszawie. Chodzą tam też na dodatkowe zajecia ze sportu. Mają bardzo dużo języka angielskiego, więc żadne dodatkowe lekcje nie są już potrzebne.
Pączek

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Pączek »

Jak wiadomo sport to zdrowie :) Myślę że warto zastanowić się nad jazda konną - to coraz bardziej popularny sport.To może być najpiękniejsza przygoda Waszego dziecka . Jeśli chcecie pójść na poważnie w tym kierunku, to warto zajrzeć do sklepu Horse Trade Znajdziecie tam profesjonalny sprzęt do jazdy konnej, a także akcesoria i żywność jak lizawki solne czy pasza dla koni Pomyślcie nad tym.
Wójko

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Wójko »

Aby dostać się na wymarzone studia na pewno trzeba ukończyć dobre liceum. Wiem, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to jedna z lepszych szkół. Dzięki doświadczeniu nauczycieli można bez problemu zdać maturę na dobrym poziomie.
Mała

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Mała »

Dobrze, że pytasz na forum. Zawsze warto jest zrobić rozeznanie. Dla mojej córki najlepsza okazała się szkoła policealna bytom https://www.elpax.pl/szkola/szkola-policealna.html. Wolałam żeby poszła na studia, ale ona nie chciała nawet o tym słyszeć. Miała jasno określone plany na przyszłość. Tylko patrzyłam jak je realizuje. Dziś już pracuje. Szkoła dobrze przygotowała ją do zawodu.
Mikołajka

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Mikołajka »

Często kierunki dostępne na studiach okazują się nie takie, jak sobie wyobrażaliśmy, przez co niewiele z nich wynosimy. Uważam, że kwestię wykształcenia trzeba dopasować pod swoje predyspozycje i umiejętności, bo w ten sposób łatwiej nam będzie znaleźć to, czego faktycznie chcemy się uczyć. Ja np. po nieudanej przygodzie ze studiami wybrałam się do Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Gdyni, gdzie odbyłam 2-letni kurs na Technika Usług Kosmetycznych. Zawsze lubiłam pielęgnację, wizaż, interesowały mnie te tematy, ale nigdy nie czułam się na tyle dobra, by zgłębiać całą tę wiedzę latami. Kurs w szkole policealnej dał mi skondensowaną dawkę praktycznych informacji, które rzeczywiście przydają mi się na co dzień w pracy. Dzięki temu wiem, że wykonuję swoje zadania poprawnie i czuję się w pracy pewnie. Polecam wszystkim, którzy nie wiedzą, w czym są dobrzy i czy chcą iść na kilkuletnie studia, nie będąc pewnym, czy coś z nich wyciągną. :)
Joasieńka

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Joasieńka »

Propozycji dokształcania się jest dużo. Dzisiaj można nawet zapisać się na naukę zdalną. Jednak ja wolę być na sali wykładowej. Wybrałam Studia podyplomowe dla nauczycieli Kraków https://www.ignatianum.edu.pl/artykul/c ... a-studiow5. Uczelnia Ignatianum ma wysoki poziom nauczania. To dla mnie najważniejsze kryterium wyboru!
Ronniex

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: Ronniex »

Ja zdecydowałam się na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu National Louis Universit, wybrałam psychologię sądową. Zajęcia odbywają się tam online, ale to jak najbardziej mi pasuje. Teraz tylko zbieram informacje na temat dofinansowanie studiów podyplomowych
Awatar użytkownika
graska
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: jaka dodatkowa szkoła

Post autor: graska »

Jak trzeba to trzeba, co z tym zrobić. A można w sumie, tylko trzeba podejmować dobre decyzje. Już sam wybór szkoły to mega ważna rzecz. Powinniście wziąć po uwagę tak jak ja zrobiłam, szkoły podstawowe. W Warszawie znalazłam Te Vizje Wawer i zdała ona egzamin celująco.
ODPOWIEDZ