Paznokcie na ślub

Polecane sklepy, miejsca i rozwiązania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Rozmowy o planach, trudnościach i radościach związanych z przygotowaniem przyjęcia. Kopalnia pomysłów dla przyszłych Państwa Młodych.
Awatar użytkownika
Macieja1980
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2022, 19:10

Paznokcie na ślub

Post autor: Macieja1980 »

Macie jakieś propozycje paznokci takich typowo ślubnych? Skąd czerpiecie inspiracje na pazurki? Czym się inspirowałyście przy wyborze swojego manicure na ten ważny dzień? Ja mam fioła na punkcie paznokci, dlatego bardzo bym chciała w tym temacie "zaszaleć" na swoje wesele. A dodam, że mogę sobie na to pozwolić, bo akurat suknię mam dość skromną :-)
Mośka121

Re: Paznokcie na ślub

Post autor: Mośka121 »

Pamiętajcie by stworzyć piękne życzenia dla pary młodej, które będą przez nich na długo zapamiętane. Na stronie https://lecimyzzyczeniami.pl/jak-dobrac ... owozencow/ macie porady jak to zrobić. Poczytajcie, korzystajcie z tych pomysłów i inspiracji. Polecam.
aliola

Re: Paznokcie na ślub

Post autor: aliola »

Na taką okazję sprawdzi się na pewno lakier do hybryd. Dzięki niemu nic złego nie stanie się manicurowi, a co do stylizacji to chyba najbardziej popularna to french lub babyboomer. Oczywiście można też zaszaleć z bardziej odważnym mani, ale to już decyzja przyszłej panny młodej co chce wybrać na ten wielki dzień.
ODPOWIEDZ