Sala na wesele - Dom Kresowy

Polecane sklepy, miejsca i rozwiązania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Rozmowy o planach, trudnościach i radościach związanych z przygotowaniem przyjęcia. Kopalnia pomysłów dla przyszłych Państwa Młodych.
Awatar użytkownika
Filipa
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 19:33

Sala na wesele - Dom Kresowy

Post autor: Filipa »

Cześć! Jeśli jest tu ktoś, kto miał okazję być w restauracji domkresowyprzewiez.pl, to prosiłabym o podzielenie się opinią. Zastanawiam się nad zorganizowaniem tam wesela i chcę się upewnić, że to dobry wybór miejsca :)
Awatar użytkownika
Narcyza97
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2019, 4:33

Re: Sala na wesele - Dom Kresowy

Post autor: Narcyza97 »

Byłam na konferencji w Domu Kresowym Przewięź i mogę śmiało polecić to miejsce. Urzekła mnie przede wszystkim piękna okolica, bliskość lasu i jeziora. Do tego pyszne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie, dodatkowe atrakcje na życzenie gości. Rewelacja :)
Lućka

Re: Sala na wesele - Dom Kresowy

Post autor: Lućka »

Wiejskie wesela ,wiejski klimat. Takie wesela się ceni, do tego jak dodamy przepiękne otoczenie polskich gór - dobra impreza weselna murowana. Przy wyborze miejsca na zorganizowanie wesela koniecznie trzeba wziąć Dwór Korona Karkonoszy - https://www.koronakarkonoszy.pl/blog,we ... na-calego/ .Miejsce jest na prawdę wyjątkowe a obsługa służy radą i pomocą.Chcecie część imprezy zorganizować w plenerze ? - to tez jest do zrobienia.
ODPOWIEDZ