Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących sposobów na spędzenie wolnego czasu.
gość

Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: gość »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
łania

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: łania »

Zależy jaką działalność prowadzisz. No i pytanie czy gadżety to mają być jako reklama czy po prostu jako prezent dla klientów. Bo jeśli to drugie to jeszcze rozumiem, ale jeśli chcesz się się stale promować to bardziej opłacalna jest reklama internetowa tutaj, sama z niej korzystam i mogę zdecydowanie ją polecić. Agencja https://influeme.pl/ super się sprawdza i głównie dzięki niej mam tyle zamówień i tak duże zainteresowanie wśród klientów.
mrówka

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: mrówka »

Ja już bym nie szła w ten temat, no ale to są Twoje pieniądze także Ty najlepiej zdecyduj. Ale ogólnie wydaje mi się, że gadżety już dawno przestały być opłacalną formą pozyskiwania klientów. Może zgłoś się do agencji https://marketingrzeszow.pl/ która to pomorze dobrać do Twojej działalności najlepszą formę reklamy.
ODPOWIEDZ