Kantor

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących sposobów na spędzenie wolnego czasu.
Awatar użytkownika
majrin
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2019, 16:55

Kantor

Post autor: majrin »

Hej, wymieniacie gotówkę online? Polecacie jakiś kantor?
Awatar użytkownika
beksik
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2020, 12:57

Re: Kantor

Post autor: beksik »

Kantor internetowy Waluteo ma dobre opinie i tutaj można korzystnie wymieniać pieniądze na dowolną walutę. Jest to korzystne i w ten sposób będzie można mieć pieniądze bardzo szybko na swoim koncie. Niski spread bardzo zachęca do takich transakcji.
Awatar użytkownika
carolina78k
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:06

Re: Kantor

Post autor: carolina78k »

Polecam kantor internetowy Grant. Jest to kantor z negocjacją cen. Wszystkie przelewy i transakcje są całkowicie bezpieczne, nigdy nie miałam żadnych problemów. Można z niego korzystać o każdej porze 24/7. Oferuje także zniżki dla stałych klientów.
Wystarczy jedynie wykonać przelew na wskazane przez operatora konto. Następnie przelicznik odsyła kwotę w walucie, która została wybrana.
Awatar użytkownika
Dagmar
Posty: 28
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:07

Re: Kantor

Post autor: Dagmar »

Korzystałam z usług platformy społecznościowej, kupiłam EUR praktycznie po cenie rynkowej.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Kantor

Post autor: grann »

No ja wolę korzystać z kantora stacjonarnie, jakoś tak wydaje mis ie, że jest bezpieczniej. Plus mam już zaufane miejsce, w którym wymieniem waluty - Kantor w https://www.lombardkrakow.com/kantor w Krakowie na Kawaleryjskiej. Tam kursy są najkorzystniejsze, do tego pracują tam uczciwi i rzetelni ludzie, polecam.
Awatar użytkownika
żabka
Posty: 173
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:06

Re: Kantor

Post autor: żabka »

Według mnie kantory online są najlepszą opcją, ponieważ na bieżąco bez wychodzenia z domu, możecie śledzi zmiany jakie zachodzą w cenach za poszczególne waluty. Ja ostatnio zaczęłam sprawdzać tutejsze https://pomaranczarnia.pl/kursy-walut oferty. Muszę przyznać, że ten kantor trzyma bardzo dobry poziom.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Kantor

Post autor: dzer »

Korzystałam z kantora internetowego, to bardzo wygodna opcja. kiedyś pracowałam w UK i miałam dość dużą kwotę na koncie. Wiadomo jaką mamy teraz sytuację, prędko do Wielkiej Brytanii nie pojadę, a na pewno już nie do pracy, więc uznałam, że wymienię wszystko na złotówki. Skorzystałam z Serwisu Diament: https://www.diamentkantor.pl/kantor-diament.html to rzetelny i bezpieczny kantor walutowy. Mają bardzo dobre kursy walut, a jeszcze lepsze przy większej wymianie, nie byłam na tej transakcji stratna, polecam.
Krzyś87

Re: Kantor

Post autor: Krzyś87 »

Jeśli chodzi o wymianę funtów na złotówki to bardzo atrakcyjną ofertę gwarantuje usługa https://klik24.com/. Ten serwis wyszedł na przeciw osobom pracującym w Wielkiej Brytanii, ponieważ za jego pośrednictwem można również przelać pieniądze do Polski.
wołecka2_2

Re: Kantor

Post autor: wołecka2_2 »

Do mnie jakoś zupełnie nie przemawiają kantory online - nie czułabym się bezpiecznie z wymianą pieniędzy przez internet. To pewnie dlatego, że od dawna mam już swój sprawdzony kantor, gdzie w 100% odpowiadają mi kursy wymiany walut, a także sama jakość obsługi. Jeśli ktoś jeszcze nie znalazł takiego miejsca to polecam się przejść do Kantoru wymiany walut „Alex” w Warszawie: http://kantoralex.pl/oferta/ bo to naprawdę godne polecenia miejsce, gdzie wymienicie pieniądze bezpiecznie i po dobrych kursach. ;)
karol_wąs

Re: Kantor

Post autor: karol_wąs »

wołecka2_2 pisze: ↑18 wrz 2021, 22:26 Do mnie jakoś zupełnie nie przemawiają kantory online - nie czułabym się bezpiecznie z wymianą pieniędzy przez internet. To pewnie dlatego, że od dawna mam już swój sprawdzony kantor, gdzie w 100% odpowiadają mi kursy wymiany walut, a także sama jakość obsługi. Jeśli ktoś jeszcze nie znalazł takiego miejsca to polecam się przejść do Kantoru wymiany walut „Alex” w Warszawie: http://kantoralex.pl/oferta/ bo to naprawdę godne polecenia miejsce, gdzie wymienicie pieniądze bezpiecznie i po dobrych kursach. ;)
Mam dokładnie to samo - o wiele lepiej czuję się, wymieniając pieniądze w kantorze stacjonarnym. Moim sprawdzonym kantorem stacjonarnym jest kantor CENT, który ma swoje placówki we Wrocławiu i Opolu: https://www.centkantor-opole.pl/kontakt. Mają szeroki wachlarz walut, a do tego są naprawdę tani. Bardzo polecam, zawsze wymieniam tam pieniądze i zawsze jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi.
ODPOWIEDZ