ortopeda

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących sposobów na spędzenie wolnego czasu.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

ortopeda

Post autor: smillo »

Moja córka ma problemy z postawą. Na początku nawet tego nie zauważałam, ale na jakimś bilansie dostaliśmy od lekarza skierowanie do ortopedy. Poszliśmy do gabinetu ortopedycznego ortopedów Jerzego Michajłowa i Andrzeja Szybińskiego https://lekarzortopedawroclaw.pl/uslugi/ we Wrocławiu. Oni są świetnymi specjalistami, także jeżeli chodzi o schorzenia u dzieci. Podeszli do córki profesjonalnie, ona została dokładnie zbadana, okazało się, że wymaga rehabilitacji, na która chodzimy i jest już o wiele lepiej. Tych lekarzy oczywiście polecam, jeżeli szukacie dobrego ortopedy, to śmiało idźcie do nich.
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 246
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: ortopeda

Post autor: jol879 »

Znalezienie dobrego ortopedy jest szczególnie trudnym zadaniem, ale jednocześnie trzeba takiego znaleźć, aby dobrze poprowadził nas w leczeniu. Na stronie: https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/ortopeda/ znajduje się oferta Warszawskiej kliniki CMP, w której przyjmują sami najlepsi specjaliści - w tym także ortopedzi.
Mikuś

Re: ortopeda

Post autor: Mikuś »

W przypadku bólu kręgosłupa czy stawów nie warto zwlekać. Każdy niepokojący sygnał powinniście zgłosić lekarzowi. Sama długo zwlekałam ze stawami i przechodzę teraz długą ale skuteczną rehabilitację w CM Gamma na ul. Bobrowieckiej 8. Pracują tam sami specjaliści, którzy mają ogromną wiedzę w temacie ortopedii.
Oleńczuk

Re: ortopeda

Post autor: Oleńczuk »

Właśnie dlatego zawsze warto stawiać na jak najlepszą opiekę ortopedyczną. Pamiętajcie, że w zależności od tego, jaką drogę rehabilitacyjną wybierzecie, tak szybko będziecie w stanie wrócić do formy. Właśnie dlatego warto byłoby zajrzeć do https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... e/ortopeda i poszukać dla siebie kogoś odpowiedniego.
olcia leńka

Re: ortopeda

Post autor: olcia leńka »

W Warszawie znam dobrą klinikę - o tę: https://fimedica.pl/ . Jeśli chodzi o ortopedię to mają pełen zakres usług, łącznie z medycyną sportową, ortopedą dziecięcym, traumatologami, rehabilitantami. Funkcjonuje też u nich poradnia leczenia bólu, zajęcia na zdrowy kręgosłup etc. Kompleksowo pomagają ze schorzenia ortopedycznymi.
urwis

Re: ortopeda

Post autor: urwis »

Mojemu tatowi kilka lat temu ucięło rękę, gdy pracował na tartaku. Miał kilka protez, ale się strasznie z nimi męczył. Po prostu były niedopasowane. W końcu jak trafiliśmy na Poznańską Protezownię Ortopedyczną, która mieści się przy ul. Przemysłowej 15/17 udało się dobrać idealnie pasującą. Proteza została wykonana do budowy anatomicznej reszty ręki. Wybraliśmy model mioelektryczny z sensorami, aby miał pełną precyzyjną ruchomość dłoni i palców. I tak jest. Najnowsze technologie potrafią być zadziwiające. Każda wydana złotówka się zwróciła z nawiązką, a tato wyszedł z depresji. Daję wam dlatego link do oferty: http://poznanskaprotezownia.pl/1_6_prot ... rnych.html Serdecznie pozdrawiam.
ODPOWIEDZ