telefon do biegania

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących sposobów na spędzenie wolnego czasu.
kaszkałek

telefon do biegania

Post autor: kaszkałek »

zaczynam kochani przygodę z bieganiem, chciałbym kupić do tego celu jakiś telefon, który będzie mi obsługiwał usługi lokalizacyjne potrzebne do aplikacji, no i będzie miał wiadomo co - dobry zasięg. czasem jak się biega to i pada deszczyk, fanie by było żeby taki telefonik nie bał się wody. i rzecz najważniejsza, cena, nie chodzi mi o coś baaardzo drogiego, szukam czegoś z półki cenowej na rozsądnym poziomie. ;)
akurż

Re: telefon do biegania

Post autor: akurż »

kaszkałek pisze: ↑28 lut 2021, 12:09 zaczynam kochani przygodę z bieganiem, chciałbym kupić do tego celu jakiś telefon, który będzie mi obsługiwał usługi lokalizacyjne potrzebne do aplikacji, no i będzie miał wiadomo co - dobry zasięg. czasem jak się biega to i pada deszczyk, fanie by było żeby taki telefonik nie bał się wody. i rzecz najważniejsza, cena, nie chodzi mi o coś baaardzo drogiego, szukam czegoś z półki cenowej na rozsądnym poziomie. ;)
Mi spokojnie wszystko śmiga na moim Alcatelu 3X, model udany. Nie jest to drogi telefon, ale spisuje się dobrze, zawieszek też nie ma więc jest okej.
arukiś

Re: telefon do biegania

Post autor: arukiś »

akurż pisze: ↑27 mar 2021, 11:34
kaszkałek pisze: ↑28 lut 2021, 12:09 zaczynam kochani przygodę z bieganiem, chciałbym kupić do tego celu jakiś telefon, który będzie mi obsługiwał usługi lokalizacyjne potrzebne do aplikacji, no i będzie miał wiadomo co - dobry zasięg. czasem jak się biega to i pada deszczyk, fanie by było żeby taki telefonik nie bał się wody. i rzecz najważniejsza, cena, nie chodzi mi o coś baaardzo drogiego, szukam czegoś z półki cenowej na rozsądnym poziomie. ;)
Mi spokojnie wszystko śmiga na moim Alcatelu 3X, model udany. Nie jest to drogi telefon, ale spisuje się dobrze, zawieszek też nie ma więc jest okej.
Także mam ten model, ten 3X ma też całkiem niezły aparat, więc można dokumentować zmiany sylwetkowe :D
Awatar użytkownika
graska
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: telefon do biegania

Post autor: graska »

W sumie to każdy się sprawdzi tak myślę, trzeba tylko odpowiedniej aplikacji, która wam wszystko policzy, czas, kalorie, przebytą odległość. U mnie też oczywiście telefon służy do słuchania muzyki. A ja postawiłam na coś bardziej niestandardowego. Zobaczcie sobie telefony Realme https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/realme-7-specyfikacja Dla mnie był to dobry wybór.
ODPOWIEDZ