Trening EMS w Poznaniu

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących sposobów na spędzenie wolnego czasu.
Awatar użytkownika
Fera1972
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2020, 17:02

Trening EMS w Poznaniu

Post autor: Fera1972 »

Witajcie :) Jakie znacie kluby fitness w Poznaniu, w których można zapisać się na trening EMS? Zainteresowała mnie ta metoda ćwiczeń i chciałam sprawdzić, czy faktycznie daje takie efekty :)
Awatar użytkownika
lara_87
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 8:22

Re: Trening EMS w Poznaniu

Post autor: lara_87 »

Polecam studio bodyfit20.pl. Mają tam świetnych i doświadczonych trenerów. Sam trening jest doskonałą opcją dla zabieganych osób, bo to tylko 20 minut w ciągu tygodnia, a efekty są widoczne już po 8-10 sesjach.
Łukasz

Re: Trening EMS w Poznaniu

Post autor: Łukasz »

W Poznaniu polecam treningi w FF pod opieką Macieja Łukomskiego, to rewelacyjny trener, potrafił mnie zmotywować do wykonania treningu na 200%.
jan

Re: Trening EMS w Poznaniu

Post autor: jan »

Jeśli o treningi chodzi to ja osobiście chodzę tylko na siłownię, gdzie już jakiś czas ćwiczę pod okiem trenera personalnego. Tego, z którego usług korzystam znalazłem na tej stronie https://michalpoklitar.pl/ .Mnie taka forma ćwiczeń odpowiada najbardziej a co ważne dzięki ćwiczeniom wykonywanym pod okiem fachowca moja sylwetka dość szybko zaczęła się zmieniać. Taki widok naprawdę mocno motywuje do dalszej walki. Do tego odpowiednio dopasowana dieta i naprawdę można prezentować się rewelacyjnie a na tym właśnie mi zależało.
ODPOWIEDZ