Balustrady drewniane Kraków

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
ada
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2019, 5:35

Balustrady drewniane Kraków

Post autor: ada »

Cześć! Jako, że remontujemy nasz dom i zmieniamy jego stylistykę na nieco bardziej prowansalską – szukamy stolarza, który wykona dla nas balustrady drewniane.
Awatar użytkownika
angela1983
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2019, 17:56

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: angela1983 »

W takim razie może zapoznaj się z ofertą zakładu stolarskiego modrzew ? To zdecydowanie najlepsza firma stolarska w okolicach Krakowa, mają wiele rekomendacji.

kamyczek bajka
Awatar użytkownika
Lubomil1987
Posty: 11
Rejestracja: 27 lut 2019, 0:25

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: Lubomil1987 »

Nigdy nie korzystałem z ich usług, ale słyszałem dużo dobrego na ich temat.
Awatar użytkownika
Marietta-97
Posty: 10
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:23

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: Marietta-97 »

Jak najbardziej polecam firmę Modrzew Ma ona bogate doświadczenie i ogromną wiedzę, która ma odbicie w ich wszystkich realizacjach.
Awatar użytkownika
ada
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2019, 5:35

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: ada »

Dzięki za polecenie!
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 183
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:29

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: Luna »

Jeśli chodzi o takie balustrady , które można wykonac u fachowców z terenu Małopolski to myslę ,że warto postawić na Chrom-met. Oni oferują między innymi takie balustrady na schody - wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jakby nie patrzeć to jest to inwestycja na wiele lat - nieważne czy mają być to balustrady na balkon czy wewnątrz domu. Akurat portfolio tej firmy robi wrażenie , aż mnie samej marzą się takie balustrady :)
Awatar użytkownika
madzia
Posty: 41
Rejestracja: 29 cze 2019, 18:19

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: madzia »

My zdecydowaliśmy się na schody na betonie z drewnianą balustradą. Jestem bardzo zadowolona z ich wykończenia :) Zastanawiam się jeszcze nad zamontowaniem czegoś takiego jak listwy led i czujnik ruchu 12V. Ktoś z was zdecydował się na oświetlenie schodowe LED?
Awatar użytkownika
Daga122
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:38

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: Daga122 »

Ja jednak postawiłam na coś bardziej oryginalnego, do naszego nowego domu z mężem wybraliśmy szklane balustrady, zamówiliśmy je tutaj http://vetro.pl możecie zerknąć, może zmienicie zdanie.

metale sklep
władek

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: władek »

my zdecydowalismy sie na szklane balustrady łódź ktore maja niesamowita trwalosc. jestem naprawde pod wrazeniem jak nowoczesnego stylu nadaly pomieszczeniom. poczatkowo mialam obawy zwiazane z utrzymaniem ich w czystosci, ale opanowalam czyszczenie ich specjalna szmatka do szkla ktora sprawdza sie super
Boguś

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: Boguś »

Mu do wewnątrz zamówiliśmy schody wraz z balustradą z drewna, wydaje nam się że drewno do wewnątrz jest przyjemne w dotyku nie tak jak szkło czy zimny metal. Natomiast na taras i balkon jeszcze nie wybraliśmy i wahamy się nad balustradami ze stali nierdzewnej i balustradami metalowymi lakierowanymi na czarno. Sąsiad ma balustrady nierdzewne i na białej elewacji wyglądają mało interesująco natomiast ciekawe wzory balustrad znalazłem na http://www.balustradka.pl/balustrady-nowoczesne.html . Bardzo podobają mi się takie proste poziome belki z górną poręczą ze stali nierdzewnej, pierwszy raz taki wzór widziałem i wpadł mi w oko. Co prawda jeszcze nie mamy zrobionej posadzki ale do wiosny nie jest już daleko i trzeba będzie coś wybrać. Jak ma ktoś jakieś ciekawe pomysły na balustrady balkonowe to proszę się pochwalić.
Aśka22

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: Aśka22 »

Ja wolę jednak nowoczesne klimaty i dlatego stawiam na ofertę firmy https://www.kobamet.pl/ która tworzy schody i balustrady ze stali nierdzewnej. Piękne wykonanie w atrakcyjnej cenie i o wysokiej jakości gwarantuje mi że ich produkt posłuży latami. Myślę też o zamówieniu unikatowych mebli bo mają takie coś w ofercie.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: astronom »

Ogólnie jeśli mówimy już o samym balkonie to moim zdaniem jak najbardziej ważną sprawą jest to, aby również sam balkon wyglądał ładnie. Właśnie dlatego jak tylko zobaczyłem dywany na balkon w https://homecarpets.pl/blog/post/85_jak ... _type=post to już dokładnie wiedziałem, że to jest to czego szukam.

koszulki pitbull mma
Królik22

Re: Balustrady drewniane Kraków

Post autor: Królik22 »

A może zamiast drewnianych balustrad postaw na szklane lub ewentualnie połącz szkło z drewnem. Jeśli zlecisz to firmie https://szklarzokuniew.pl/ to będziesz miło zaskoczona z efektu. Jeśli to ci nie przekonuje to potrafią też z szkła tworzyć oryginalne meble wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ