Fotografia Justart

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
idzia_80
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 19:30

Fotografia Justart

Post autor: idzia_80 »

Witajcie. Czy możecie podzielić się ze mną opiniami na temat studia fotograficznego Justart z Gdańska? Słyszałam wiele dobrego o tej ekipie, ale chciałabym się jeszcze upewnić, czy faktycznie warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
Ksawera-93
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 19:31

Re: Fotografia Justart

Post autor: Ksawera-93 »

Zawsze wybierałam Justart na sesje rodzinne, a mam już ich za sobą pięć. Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak kreatywnym i jednocześnie profesjonalnym podejściem ze strony fotografa. W studiu panuje świetna atmosfera, a ekipa daje z siebie wszystko, dlatego właśnie mogę ich polecić.
błysk

Re: Fotografia Justart

Post autor: błysk »

Dobrze byłoby powiedzieć, że ta fotografia jest mi znana, ale tak nie jest, to nie będę się wypowiadać. Jednocześnie zapytam, bo wiem, że możecie mieć taką wiedzę. Który fotograf ślubny Zabrze jest Waszym zdaniem godny polecenia? Zależy mi na naprawdę dobrych zdjęciach, które potem w rodzinie i na Facebooku po prostu zrobią furorę. To jak?
Hanyś

Re: Fotografia Justart

Post autor: Hanyś »

Najlepszy fotograf z jakim współpracowałem to Jakub Kaplik z Uwaga Pstryk Fotografia. Zdjęcia wykonane przez niego mają niepowtarzalny klimat. Polecam zwłaszcza na sesje ślubne.
Baśka

Re: Fotografia Justart

Post autor: Baśka »

Tego akurat nie znam, ale jest tylu dobrych fotografów, że ciężko byłoby znać wszystkich. Moja sesja wizerunkowa była robiona tutaj https://sklep.emhara.pl/produkt/sesja-wizerunkowa i powiem Wam, że byłam bardzo zadowolona i wszystkich zachęcam do sprawienia sobie właśnie takiego prezentu.
ODPOWIEDZ