gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: roya »

Hej wszystkim :) Czy są tu osoby z Warszawy ? Jakie prywatne przychodnie polecacie ? Leczenie w ramach NFZ to jednak nie dla mnie, terminy oczekiwania na wizyty do specjalistów to jakaś porażka... Chętnie przyjmę namiary na dobre przychodnie z okolic Mokotowa czy Ochoty. Dzięki!
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: roya »

oo dzięki, okolice mi znane także fajnie, na pewno zerkne. a jakich tam mają specjalistów ? długo się czeka na wyznaczenie terminu wizyty ? jak z obsługą ?
Awatar użytkownika
klarcia
Posty: 72
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:17

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: klarcia »

Niestety ie tylko w stolicy są takie problemy dotyczące leczenia na NFZ. Jeśli chodzi o takich zwykłych lekarzy to nie znam takiego gabinetu który w pełni spełniłby moje oczekiwania. Za to mogę polecić wspaniały gabinet stomatologiczny jakim jest Atelier Uśmiechu na Ursynowie. Chodzę tam nawet z moimi bliźniaczkami, które bez problemów siadają na fotel w gabinecie. A to wszystko zasługa cudownej pani doktor Kopciweskiej która wie jak podejść do dzieci by się nie bały wizyty
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: roya »

lejlaa bardzo Ci dziękuje za namiar :) byłam już na pobraniu krwi, teraz czekam na wizytę u internisty a potem pewnie jeszcze okulista. Tak czy siak jak do tej pory panie pielęgniarki zrobiły na mnie mega pozytywne wrażenie, nikt nigdy wcześniej tak profesjonalnie i delikatnie nie pobierał mi krwi haha :)
Awatar użytkownika
eve
Posty: 67
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:16

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: eve »

Akurat do stolicy mam daleko, ale wiem, że w Gdańsku warto udać się do Dental Pro. Jest to klinika mieszcząca się przy ulicy Rogalińskiej 4 ty specjalizująca się w przeróżnych metodach leczenia zębów. Między innymi założycie tam implanty, podleczyć zęby czy je wyprostujecie. wszystko w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 66
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:06

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: smerfetka »

W stolicy to nie mam pojęcia gdzie można się leczyć gdyż mieszkam w Gdańsku. Poza tym nie mam pojęcie o jakie konkretnie chodzi Ci leczenie. Bo ja na przykład długo zastanawiałam się nad tym czy by nie zdecydować się na wstawienie implantów stomatologicznych. W końcu to bardzo ważne by mieć pełne i zdrowe uzębienie i tak trafiłam do tej kliniki https://perfect-dentalclinic.com/uslugi/implantologia/ gdzie bardzo szybko i sprawnie wstawili mi te implanty
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:47

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: sansa »

Ostatnio potrzebowałam znaleźć dobrego ortopedę w Warszawie i polecono mi prywatne centrum chirurgii ortopedycznej Ortopedika. Zgłosiłam się tam na konsultację i nie żałuję, bardzo dobrze się mną zajęli i powoli dochodzę do siebie. Jeśli też potrzebujecie specjalisty, to zgłoście się tam. Ja akurat byłam w oddziale na Mokotowie.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 36
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:53

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: olka »

Warszawa ogromne miasto, pełno specjalistycznych placówek medycznych, nie wiem skąd takie pytania. U nas, w Gdańsku wiemy, że mamy się na przykład z zębami do Dental Pro wybrać, bo właśnie tam są przede wszystkim cudowni lekarze, którzy nie tylko znają się na swoim fachu, ale i są bardzo serdeczni i mili. Zdecydowanie działają na korzyść klienta.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 102
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:25

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: KarinaMa »

Nie wyobrażam sobie bagatelizowania tak istotnych kwestii. W końcu dzisiaj powinniście na bieżąco dbać o Wasze uzębienie. Jeśli czujecie, że coś dzieje się nie tak, to jak najszybciej wybierzcie się do https://mcs-przychodnia.pl i tam poddajcie się leczeniu.
Awatar użytkownika
kochamtulipany
Posty: 91
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:13

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: kochamtulipany »

Najlepiej będzie jak podjedziesz do jednej z tych klinik : https://www.rdent.eu/uslugi/leczenie-kanalowe/ Mają świetnych specjalistów i bardzo dobrze wyposażone gabinety a to podstawa. Ponadto dzięki nim masz dostęp do świetnych specjalistów a zakres usług obejmuje chirurgię szczękową, implanty oraz stomatologię zachowawczą. Wszystko w atrakcyjnych cenach i miłej atmosferze więc warto poświęcić trochę kilometrów.
Awatar użytkownika
Challenger
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:36

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: Challenger »

My również zdecydowaliśmy się na korzystanie z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni prywatnej Profi-Med w Goleniowie https://www.profimed.pl/poradnia-poz.html . Mają tu także bardzo dobrych lekarzy specjalistów, co sprawia, że placówka ta zapewnia kompleksową opiekę swoich pacjentów. Lekarze są bardzo kompetentni i naprawdę starannie przykładają się do swojej pracy.
Awatar użytkownika
kamana
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:11

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: kamana »

ja ostatnio kontaktowałam się z tą przychodnią MediVita :) potrzebowałam na szybko porady lekarza medycyny pracy i skorzystałam z teleporady :) szybko, konkretnie i rzeczowo. Jak tylko będzie taka możliwość to na pewno się do nich zapisze bo mieszkam na Mokotowie wiec lokalizacja dla mnie idealna :)
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:45

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: esperanza »

Ja na chwilę obecną miałam własnie w Szpitalu MAzovia usuwane kamienie metodą rirs jest to inaczej leczenie kamicy nerkowej i moczowodowej przy pomocy giętkiego endoskopu z użyciem lasera holmowego. Metoda nieprzyjemna, ale bardzo skuteczna i skuteczna, kamienie drugi raz się nie zrobiły, na szczęście.
piśka

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: piśka »

Bardzo ciężko jest czasami zmienić lekarza, ale skoro wasz przyjmuje tylko przez telefon, to w jaki sposób należy się leczyć? Odsyłam was do http://cmpanorama.pl/ , tutaj mają fajne podejście i szybki terminy, a co najważniejsze wizyta odbywa sie normalnie w gabinecie.
Sławek

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: Sławek »

Osobom planującym wykonanie laserowej korekcji wzroku polecam Ośrodek Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM we Wrocławiu gdzie najlepsi lekarze perfekcyjnie wykonują ten zabieg przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Ośrodek ten ma wysoką renomę. Pojechałem tam specjalnie na ten zabieg z Warszawy i nie żałuję tej decyzji.
Lorejn

Re: gdzie sie leczyć prywatnie w stolicy ?

Post autor: Lorejn »

Ja niedawno byłam na badaniach okulistycznych, dlatego mogę wam podpowiedzieć dobre centrum okulistyczne - Jaskra na Pradze w Warszawie. Tu ich strona internetowa: https://okulistyka-jaskra.pl/badania-w-kierunku-jaskry Robiłam badania pod kątem jaskry, bo mam 45 lat a po 40tce warto już regularnie badać wzrok pod tym kątem. Jaskra to straszna choroba, nic nie boli a podstępnie kradnie wzrok, gdy się nie leczy jaskry to wzrok można stracić... Także badajcie się!
ODPOWIEDZ