Konsultantka?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Konsultantka?

Post autor: Tori »

Czy któraś z Was jest może konsultantką? Chciałabym zarobić jakieś dodatkowe pieniądze do domowego budżetu i wpadłam na taki pomysł. Zastanawiam się tylko, czy rzeczywiście można coś zarobić? Macie jakieś doświadczenia? Z jaką firmą?
Awatar użytkownika
Minki
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2020, 11:42

Re: Konsultantka?

Post autor: Minki »

Mogę powiedzieć o swoich doświadczeniach z Mary Kay:) Jestem konsultantką od czasów studiów, miała być to praca dodatkowa na ten czas, żeby po prostu mieć dodatkowe pieniądze do studenckiego portfela, ale mgr obroniłam już kilka lat temu, a nadal się tym zajmuję, więc chyba to już o czymś świadczy. Można zarobić, oczywiście, ale wszystko zależy od Twojego zaangażowania i poświęconego czasu.
Awatar użytkownika
kaska
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Konsultantka?

Post autor: kaska »

Moim zdaniem zawsze warto się kształcić i zdobywać nowe kwalifikacje. Może właśnie to pozwoli pomóc w rozwiązaniu problemu braku pracy. Co do samej pracy, to polecam zgłosić się do agencji pracy, np MG Solutions - na pewno uda wam się znaleźć dla siebie, dobrze płatną pracę.
Awatar użytkownika
fasolina
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2019, 22:08

Re: Konsultantka?

Post autor: fasolina »

Jak w ogóle zostać ich konsultantką? Bo nie znam osobiście żadnej z mary kay.
Awatar użytkownika
Minki
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2020, 11:42

Re: Konsultantka?

Post autor: Minki »

Zorientuj się czy któraś z konsultantek w Twojej okolicy nie organizuje akurat spotkania kosmetycznego, jeśli nie - na stronie Mary Kay wejdź w zakładkę "dołącz do nas", tam już będziesz miała wszystko po kolei wyjaśnione, co i jak.
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Konsultantka?

Post autor: Tori »

Czy na początek, jak zaczynam być konsultantką muszę ponieść jakieś koszty z tym związane?
Awatar użytkownika
zojacka
Posty: 12
Rejestracja: 04 gru 2019, 20:46

Re: Konsultantka?

Post autor: zojacka »

Musisz kupić zestaw startowy, najlepiej się skontaktować z konsultantką w okolicy, znajdziesz ją przez wyszukiwarkę.
Awatar użytkownika
Minki
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2020, 11:42

Re: Konsultantka?

Post autor: Minki »

To prawda:) Jedyne koszty, jakie ponosisz na początek, to kupno zestawu startowego. Ale bez obaw - to są kosmetyki, z którymi zaczynasz swoją pracę. I jeśli stwierdzisz po jakimś czasie, że to jednak nie jest dla Ciebie, firma zwraca pieniądze za ten zestaw. W pierwszym miesiącu całość, później 90%, więc bez obaw :)
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Konsultantka?

Post autor: Tori »

Zapisałam się do Mary Kay, dziękuję za wszystkie dobre rady. Jestem mocno podkręcona tą pracą, myślę, że to mój świat, i że się sprawdzę. Trzymajcie kciuki:)
ODPOWIEDZ