Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
marcin12
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:36

Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: marcin12 »

Korzystaliście w ogóle z takich rozwiązań? Pytam bo mam zamiar zdecydować się na klinika okulistyczna Bydgoszcz , ale chciałbym usłyszeć jakieś Wasze opinie na ten temat. Doradźcie coś.
Czasami ludzie się nie odzywają dlatego, że nie mają nic do powiedzenia, a czasem dlatego, że mają aż nazbyt wiele.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: kwiatek »

Ja jak dowiedziałam się, że mam dość dużą wadę wzroku, też myślałam przez chwilę o takiej korekcji, stwierdziłam jednak, że jest ona dla mnie za droga. Zamiast tego zdecydowałam się na noszenie jednodniowych soczewek kontaktowych - takich, jak na stronie https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-je ... e-610.html. Jest to rozwiązanie dużo tańsze, a równie komfortowe i wygodne, więc polecam każdemu :)
Awatar użytkownika
MonikaLatusik
Posty: 49
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:18

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: MonikaLatusik »

Ja niestety w Bydgoszczy nikogo nie polecę bo nie mieszkam tutaj. Mieszkam we Wrocławiu i tutaj np wybrałam się na laserowa korekcje wzroku Lentivu. Okulary w końcu rzuciłam w kąt. Wreszcie normalnie widzę !!
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 150
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: Delicja »

Sprawdźcie sobie też oferte kliniki Blikpol https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku Do dobrych specjalistów warto nawet troszkę dalej pojechać, wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze. Będziecie mogli tu na pewno liczyć na nowoczesny sprzęt i bardzo dobre podejście do każdego pacjenta, a te oczywiście też jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Mugolka34
Posty: 53
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:17

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: Mugolka34 »

Na co dzień nie noszę okularów, zakładam je jedynie do komputera oraz gdy wychodzę na słońce używam okularów przeciwsłonecznych. Ostatnio trochę bardziej zgłębiłam temat okularów i tego z czego są wykonywane oprawki. Tak znalazłam acetat - https://sunholic.pl/blog/artykuly/co-to-jest-acetat i myślę, że kolejnym razem kupując okulary zwrócę uwagę czy oprawki są wykonane właśnie z niego czy ze zwykłego plastiku.

kawa orkiszowa ceny
Awatar użytkownika
Merve
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 1:21

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: Merve »

Ciężko będzie tu wybrać słuszną opcję. Możliwości jest tu naprawdę mnóstwo.
Historię pisze się nie w dymie armat, ale w dymie cygar.
Awatar użytkownika
wiki33
Posty: 79
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:05

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: wiki33 »

Czy taki zabieg boli? Z jednej strony chciałabym, a z drugiej panicznie się boję. Powiedzcie mi czy ta klinika przeprowadza zabiegi na zaćmę? Moja babcia prawdopodobnie się z tym zmaga. Objawy ze strony https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zacma się zgadzają. Oczywiście babcia ma za kilka dni wizytę u specjalisty. Słyszałam, że na NFZ ludzie czekają po kilka lat nawet. Dlatego pytam już wcześniej o inne opcje.
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: jol879 »

Niestety nie każdy klasyfikuje się do takiej korekcji, w związku z czym takiej osobie pozostają tradycyjne rozwiązania. Miłośnikom soczewek polecam zaopatrywanie się w nie na stronie: https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe . Ze względu na panującego wirusa, warto zrobić zapasy tych soczewek bez wychodzenia z domu.
Awatar użytkownika
Bociek
Posty: 59
Rejestracja: 13 lis 2019, 15:45

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: Bociek »

W Bydgoszczy niestety nie znam żadnej dobrej kliniki. Za to w Poznaniu w Optegrze zajmują się laserową korekcją straczowzrocznosci. Pracują na najmniej inwazyjnej metodzie Clearvu. Aktualnie chirurgia okulistyki daje ogromne możliwości i warto z nich korzystać.
Mamanysła

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: Mamanysła »

Bociek pisze: ↑29 cze 2020, 22:48 W Bydgoszczy niestety nie znam żadnej dobrej kliniki. Za to w Poznaniu w Optegrze zajmują się laserową korekcją straczowzrocznosci. Pracują na najmniej inwazyjnej metodzie Clearvu. Aktualnie chirurgia okulistyki daje ogromne możliwości i warto z nich korzystać.
Dokładnie, lepiej do Poznania. Ja miałam w Optegrze korekcję metodą Lentivu u doktora Jana Grzeszkowiaka, polecam bo to świetny specjalista, najlepszy w rejonie.

ocb filter
Krzyś

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: Krzyś »

Zabiegi laserowej korekcji wzroku są bardzo skuteczne, ale najlepiej wykonywać je w dobrej placówce. Polecam Ośrodek Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM we Wrocławiu. Warto pojechać właśnie tam nawet z innych części kraju.
Opollałka

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: Opollałka »

Myślę, że lepiej podskoczyć do Poznania do Optegry, tam kilkinka jest naprawdę na poziomie. A jeśli chodzi o korekcję to u nich specjalistą z tego zakresu jest dr Jan Grzeszkowiak.
Tręe

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: Tręe »

A co powiecie na korekcję wzroku w Warszawie ? Np w Optegrze ? ja się właśnie wybieram na zabieg Lentivu , jestem juz po wizycie kwalifikacyjnej ;)
aśka

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: aśka »

Moja babcia miała korekcję w klinice mega lens... Miała zacmę, wiec trzeba było szybko interweniowac w tej kwestii.. Faktycznie najgorzej jeszcze było z tym, ze z dnia na dzień potem widziała coraz gorzej, na szczescie dr Czubak w klinice mega lens wszystko na spokojnie zoperował i babcia teraz odzyskała wzrok.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: smillo »

A może dobrą opcją będzie ortokorekcja? To metoda niechirurgiczna, w niej zakłada się ortosoczewki na noc, do snu, a zdejmuje się, je rano i już chodzi cały dzień bez nich, ja je stosuję i w ciągu dnia widzę doskonale. Soczewki ortokeratologiczne wykonali mi specjaliści w salonie optycznym Greta w Łodzi http://optykgreta.pl/ortokorekcja/ . Takie soczewki są całkowicie dostosowane do mojej wady, są wbrew pozorom w dobrej cenie, bo to jedne soczewki, które stosuje się rok, a nawet dłużej, polecam.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: dzer »

Sama też noszę ortosoczewki, chociaż noszę to może za dużo do powiedzenia, bo śpię w nich. Ortosoczewki to super pomysł, koszt jest spoko, zwłaszcza, że jedne soczewki starczają na ponad rok. Śpi się w nich, a w ciągu dnia widzi się bez żadnej pomocy fantastycznie. Ja swoje wyrabiałam w salonie optycznym Ostrość Wzroku https://ostroscwzroku.pl/ z Piotrkowa Trybunalskiego i zdecydowanie ten salon polecam. Warto jest skorzystać z ich usług.
Ś_Bociek

Re: Kto w Bydgoszczy do korekcji wzroku

Post autor: Ś_Bociek »

Na tej stronie vidiummedica.pl znajdziecie wiele artykułów na temat zabiegu laserowej korekcji wzroku. Poczytajcie sobie, dowiecie się na pewno wielu ciekawych informacji. Przed zabiegiem warto wiedzieć jak wygląda sam zabieg i cała rekonwalescencja.
ODPOWIEDZ