Matematyka w liceum

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Matematyka w liceum

Post autor: kwiatek »

Witajcie serdecznie,
jakie są Waszym zdaniem najlepsze podręczniki do nauki matematyki w liceum? Które według Was najlepiej przygotowują uczniów do matury? Ja czytałam ostatnio o tych z Nowej Ery na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... matematyka i wydaje mi się, że mogłyby być one całkiem fajne, tym bardziej, że są zgodne z najnowszą reformą... a Wy co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
majrin
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2019, 16:55

Re: Matematyka w liceum

Post autor: majrin »

Wiadomo, że poziom matematyki w liceum jest dość wysoki i żeby w ogóle można było dobrze się przygotować do matury warto wcześniej zastanowić się nad wyborem takiej szkoły. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie jest dobrą placówką i tutaj nauczyciele na zajęciach dodatkowych przygotują do matury.
Awatar użytkownika
Pietruszka
Posty: 58
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:12

Re: Matematyka w liceum

Post autor: Pietruszka »

majrin pisze: ↑29 sty 2020, 15:54 Wiadomo, że poziom matematyki w liceum jest dość wysoki i żeby w ogóle można było dobrze się przygotować do matury warto wcześniej zastanowić się nad wyborem takiej szkoły. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie jest dobrą placówką i tutaj nauczyciele na zajęciach dodatkowych przygotują do matury.

tez polecam to liceum, bardzo dobrze przygotowało mnie do matury, szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, więc to samo mówi za siebie, szkoła jest po prostu dobra
ODPOWIEDZ