Najlepszy salon kosmetyczny w Kolbuszowej

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: Najlepszy salon kosmetyczny w Kolbuszowej

Post autor: roya »

to moje rodzinne miasto ale już od kilkunastu ładnych lat mieszkam w Krakowie. Natomiast moja mama tam mieszka i chodzi na botoks i kwas hialuronowy do Magicznej Kliniki. Zresztą ja też miałam już z nimi do czynienia tu w Krakowie i też polecam :)
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: Najlepszy salon kosmetyczny w Kolbuszowej

Post autor: roya »

oni prowadzą taki mobilny system działalności i przyjmują pacjentów w wielu róznych miastach w Polsce :) Lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Uważam, ze cenowo jest super, spora konkurencja dla innych salonów tego rodzaju :) Ja zawsze czekam na różnego rodzaju promocje :)
Awatar użytkownika
Jeronim22
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2019, 15:59

Re: Najlepszy salon kosmetyczny w Kolbuszowej

Post autor: Jeronim22 »

Bardzo interesujący pomysł z Waszej strony. Chyba warto będzie się na to skusić.
Pamiętaj, w życiu nigdy wszystko naraz nie układa się dobrze, jeśli tak ci się
wydaje, znaczy, że wariujesz.
Awatar użytkownika
MonikaLatusik
Posty: 49
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:18

Re: Najlepszy salon kosmetyczny w Kolbuszowej

Post autor: MonikaLatusik »

jeżeli chodzi o powiększanie ust czy coś to tylko raczej w gabinecie medycyny estteycznej. Ja miałam powiększane kwasem HA Restylane Kysse. Super naturalny efekt.
Awatar użytkownika
renanata
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 1:45

Re: Najlepszy salon kosmetyczny w Kolbuszowej

Post autor: renanata »

Ja tam nie potrzebuję tego typu rzeczy. Chociaż innym może się to przydać jak najbardziej.
Każdego można pokonać... ale nie można dopóścić do sytuacji, w której człowiek pokonuje sam siebie.
Awatar użytkownika
tusia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:54

Re: Najlepszy salon kosmetyczny w Kolbuszowej

Post autor: tusia82 »

Akurat nie znam żadnego salonu w tej miejscowości, ale skoro już mowa o najlepszym salonie kosmetycznym, to polecam https://villaurody.pl/. Mają świetnych specjalistów, nie tylko w dziedzinie kosmetyki, ale też medycyny estetycznej. Oferują wiele różnych zabiegów. Ja mam skórę trądzikową, a w tym salonie zawsze znajdują dla mnie zabiegi, które pomagają jej dobrze wyglądać.
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: Najlepszy salon kosmetyczny w Kolbuszowej

Post autor: roya »

lejlaa no to powiem Ci, ze w Magicznej Klinice na pewno ten nos i usta wymodelują Ci dokładnie tak jak tego oczekujesz. Ja w ogole mam wrażenie, ze Ci lekarze czytają mi w myslach i wychodzi dokładnie tak jak chce :)
Baśka

Re: Najlepszy salon kosmetyczny w Kolbuszowej

Post autor: Baśka »

Nie wiem jak w Kolbuszowej, ale w Gdański najlepszy jest salon JOLIESSE HAIR & SPA. Świadczą szeroki zakres usług poprawiających wygląd. Polecam.
ODPOWIEDZ