Nie wiem co chcę robić w przyszłości

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Augusta90
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2019, 23:16

Nie wiem co chcę robić w przyszłości

Post autor: Augusta90 »

Niedługo kończę liceum, ale nadal nie wiem co chcę robić w przyszłości. Chciałabym wybrać przyszłościowy kierunek studiów. Czy ktoś Was wie co najlepiej wybrać? Znacie może jakieś poradniki, które pomogłyby w wyborze?
Awatar użytkownika
Błażej-86
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2019, 20:57

Re: Nie wiem co chcę robić w przyszłości

Post autor: Błażej-86 »

A nie lepiej jakbyś poszła do doradcy zawodowego? Taka osoba to doświadczony psycholog, który przeprowadzi testy predyspozycji zawodowych i pomoże Ci wybrać odpowiednią ścieżkę kariery.
Awatar użytkownika
Augusta90
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2019, 23:16

Re: Nie wiem co chcę robić w przyszłości

Post autor: Augusta90 »

Dzięki za podpowiedź! Myślę, że spotkanie z takim człowiekiem byłoby najlepszym pomysłem. Czy ktoś wie, gdzie znajdę dobrego doradcę zawodowego w Łodzi?
Awatar użytkownika
morzena
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2019, 2:49

Re: Nie wiem co chcę robić w przyszłości

Post autor: morzena »

Jeśli chodzi o Łódź, to myślę, że warto zgłosić się do poradni Salomon. Byłam tam właśnie na doradztwie zawodowym i bardzo dużo wyniosłam z tego spotkania. Dzięki temu zmieniłam jakość swojego życia i Tobie również tego życzę. 
Awatar użytkownika
Grivina
Posty: 139
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:39

Re: Nie wiem co chcę robić w przyszłości

Post autor: Grivina »

Wydaje mi się , ze w takich przypadkach moze pomóc Ci psycholog online .Nie zawsze jesteśmy w stanie sobie ze wszystkim poradzić więc co stoi na przeszkodzie skorzystania z takiej pomocy.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Nie wiem co chcę robić w przyszłości

Post autor: kwiatek »

Możesz też zrobić sobie kilka kurów z różnych dziedzin, na przykład w firmie http://kar-group.elk.pl/ i sprawdzić, w czym czujesz się najlepiej ;) A na pewno mając ukończone różne kursy łatwiej Ci będzie później znaleźć pracę ;)
ODPOWIEDZ