Prace zimowe Cieszyn

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
fabia75
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2021, 2:45

Prace zimowe Cieszyn

Post autor: fabia75 »

Hejka. Powiedzcie mi, korzystacie z takich usług jak odśnieżanie ogrodów w Cieszynie? Wiem, że sporo osób potrzebuje specjalistycznych ekip zajmujących się podobnymi zleceniami w sezonie. Uważacie, że trudno jest znaleźć kogoś, kto dobrze się na tym zna? Opiszcie swoje doświadczenia w tym zakresie.
włodzikjan

Re: Prace zimowe Cieszyn

Post autor: włodzikjan »

fabia75 pisze: ↑24 lut 2021, 18:37 Hejka. Powiedzcie mi, korzystacie z takich usług jak odśnieżanie ogrodów w Cieszynie? Wiem, że sporo osób potrzebuje specjalistycznych ekip zajmujących się podobnymi zleceniami w sezonie. Uważacie, że trudno jest znaleźć kogoś, kto dobrze się na tym zna? Opiszcie swoje doświadczenia w tym zakresie.
Straszą, że w tym roku będą mrozy jakich dawno nie widzieliśmy więc zdecydowałem, że przed zimą zainwestuję w porządny sprzęt do odśnieżania żeby nie korzystać z usług zewnętrznych firm. Trafiłem na ofertę na stronie producenta Farmtrac gdzie znalazłem korzystną promocję na model Farmtrac 26 4WD. Do tego pług i inne niezbędne akcesoria skutecznie radzące sobie ze śniegiem i lodem zostały dodane do zakupu. Profesjonalna obsługa i nowoczesna firma godna polecenia.
ODPOWIEDZ