Problemy w związku

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
andrea1988
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 22:40

Problemy w związku

Post autor: andrea1988 »

Witajcie. Zdaję sobie sprawę, że w każdym związku przypadają dni lepsze i gorsze, ale mam wrażenie, że ja i mój partner od dawna nie potrafimy się porozumieć. Doszliśmy do wniosku, że jedynym wyjściem z sytuacji byłaby psychoterapia par w Łodzi. Chciałam się zorientować, czy ktoś z was był na takiej terapii i co ona wam dała? Udało wam się naprawić związek? Czego się nauczyliście?
Danuśka.02

Re: Problemy w związku

Post autor: Danuśka.02 »

Akurat nigdy z takiej terapii nie korzystaliśmy z mężem, ale generalnie pomysł uważam za dobry. Może ktoś z zewnątrz z innym spojrzeniem i wiedzą będzie w stanie pomóc. U nas jedynym problemem był nawet nie sam seks, ale związane z nim zabezpieczenie. Chodziło o to, żeby było skuteczne. Mimo, że mąż stosował prezerwatywy to i tak mnie to stresowało. Dlatego po rozmowie z ginekologiem zdecydowałam się na stałą antykoncepcję, teraz mam belarę. Dużo na plus się zmieniło. Seks nam obojgu daje o wiele więcej przyjemności. Na nowo zbliżyliśmy się do siebie.
Kamińka

Re: Problemy w związku

Post autor: Kamińka »

Danuśka.02 pisze: ↑25 maja 2021, 18:17 Akurat nigdy z takiej terapii nie korzystaliśmy z mężem, ale generalnie pomysł uważam za dobry. Może ktoś z zewnątrz z innym spojrzeniem i wiedzą będzie w stanie pomóc. U nas jedynym problemem był nawet nie sam seks, ale związane z nim zabezpieczenie. Chodziło o to, żeby było skuteczne. Mimo, że mąż stosował prezerwatywy to i tak mnie to stresowało. Dlatego po rozmowie z ginekologiem zdecydowałam się na stałą antykoncepcję, teraz mam belarę. Dużo na plus się zmieniło. Seks nam obojgu daje o wiele więcej przyjemności. Na nowo zbliżyliśmy się do siebie.
Prezerwatywa jest równie skuteczna, wszystko siedzi w głowie. Ja się wpadki nie obawiam, wierzę że prezerwatywa będzie działać, a w razie czego mogę pojechać do Czech usunąć ciąże, tam jest to legalne poczytaj sobie o tym na stronie Kliniki Stonava, to może mniej będziesz się stresować.
ODPOWIEDZ