Psychiatra w Krakowie

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Zygbert
Posty: 15
Rejestracja: 01 kwie 2019, 21:58

Psychiatra w Krakowie

Post autor: Zygbert »

Ostatnio czuję się strasznie źle, mam ciągłe napady lęku, w nocy nie mogę spać i cały czas jestem napięty. Zacząłem myśleć o wizycie u psychiatry, a przynajmniej o konsultacji psychiatrycznej , żeby wiedzieć co dalej ze sobą zrobić. Myślicie, że to dobry pomysł? Jakiego psychiatrę polecacie?
Awatar użytkownika
Roman1981
Posty: 8
Rejestracja: 23 lip 2019, 2:40

Re: Psychiatra w Krakowie

Post autor: Roman1981 »

Jeśli czujesz się źle od dłuższego, to wizyta u psychiatry to dobry wybór. Też kiedyś miałem podobne problemy i taka wizyta bardzo mi pomogła. Dzięki niej dużo lepiej czuje się psychicznie. 
Awatar użytkownika
Rozalia44
Posty: 66
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:23

Re: Psychiatra w Krakowie

Post autor: Rozalia44 »

Wizyta u psychiatry będzie w twoim wypadku najlepszym wyjściem. Sama byłam w bardzo podobnej sytuacji i wiem, że samemu ciężko jest sobie z tym poradzić. Ja z Krakowa jeździłam do Katowic do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ , znalazłam tam bardzo dobrą pomoc. Jest to klinika, której można zaufać, ponieważ zawsze otrzymuje się należytą pomoc.
Bożena

Re: Psychiatra w Krakowie

Post autor: Bożena »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Chodzi w końcu o to, byście zawsze byli w stanie jak najlepiej zadbać o Wasze zdrowie psychiczne. Podpowiem Wam, że Klinika PsychoMedic.Online jest miejscem, w którym możecie liczyć na najlepszą opiekę. Umówcie się do nich pod numerem 799-399-399, bo chodzi w końcu o Wasze samopoczucie.
ODPOWIEDZ