słuch

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

słuch

Post autor: maki »

Może ktoś tutaj potrzebuje informacji na temat badania słuchu, albo aparatów słuchowych. Moja babcia ma ogromne problemy ze słuchem, ale przez cały czas odmawiała wizyty u lekarza. Całe szczęście znaleźliśmy firmę Słuch Lab w Bydgoszczy, która ma w ofercie również wizyty domowe. Przyjechali do nas, babcia w końcu dała się zbadać i okazało się, w końcu, że potrzebuje aparatu słuchowego, który w rezultacie własnie od nich kupiliśmy http://sluchlab.pl/aparaty-sluchowe-i-akcesoria. Oni mają naprawdę kompleksową ofertę, dobre ceny i świetnych lekarzy, którzy faktycznie potrafią pomóc, polecam.

olej konopny na włosy
madeleie_ś

Re: słuch

Post autor: madeleie_ś »

Jeśli już taki temat został poruszony, to ja chętnie podpowiem, że jeśli ktoś z was ma dzieci głuchonieme, to warto zainteresować się takim miejscem jak https://instytut-gluchoniemych.waw.pl/ - to nowoczesna szkoła dla dzieci z wadami słuchu. Dbają tam o prawidłowy rozwój i edukację dzieci, które nie mogą uczęszczać do normalnych szkół. Pracują tam ludzie z prawdziwą pasją, którzy całe serce wkładają w opiekę nad dzieciakami.
blumenfeld

Re: słuch

Post autor: blumenfeld »

Jeśli macie problemy ze słuchem, to nie ma co tego bagatelizować, bo choroba może się pogłębiać. Ważne są wizyty kontrolne, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to należy zainwestować w wysokiej jakości profesjonalny aparat słuchowy. Mogą aparaty zauszne, wewnątrzkanłoawe, klasyczne etc. To już kwestia wyboru, ale najważniejsze, aby go nosić. Mój dziadek ma zauszny i bardzo jest zadowolony. Został odpowiednio zdiagnozowany i aparat dobrano do jego wady. Badania oraz aparat zostały są od firmy OTIS ze Szczecina która mieści się przy ul. Piłsudskiego 31 https://otis.com.pl/kontakt/ Naprawdę warto się tam zwrócić po pomoc.
ODPOWIEDZ