Szkoła policealna Cosinus - Łódź?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
KarolinkaM
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:56

Szkoła policealna Cosinus - Łódź?

Post autor: KarolinkaM »

Hej!
Co sądzicie na temat wyboru kierunku Kosmetyka w Warszawie i jaką szkołę policealną polecacie, bo sama zastanawiam się nad Cosinus i nie jestem przekonana, czy na pewno warto na nich postawić. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za odpowiedzi ;)
Awatar użytkownika
MajaUs
Posty: 32
Rejestracja: 24 sty 2020, 11:43

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź?

Post autor: MajaUs »

Warto postawić na technikum Cosinus, ponieważ już w zeszłym roku w Łodzi zaczęli kształcić dziennie dzieci również jeśli chodzi o liceum. W wolnej chwili dobrze sie do nich po prostu wybrać po więcej informacji, bądź sprawdzić jeszcze ich stronę internetową. Poza tym zapewniają wiele dodatkowych ulg dla uczniów co jest potwierdzeniem tego, ze przede wszystkim zależy im na dzieciach oraz ich odpowiednim wykształceniu i rozwoju w odpowiednim kierunku jaki obrali.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź?

Post autor: kwiatek »

Moim zdaniem czas po liceum jest również najlepszy, aby zrobić sobie wtedy jakiś kurs językowy, na przykład z języka niemieckiego. Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje takie profesjonalne kursy językowe nawet on-line. Co sądzicie o takim systemie nauki?
Awatar użytkownika
wojtekwu
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2020, 9:55

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź?

Post autor: wojtekwu »

Mnie zastanawia czy te szkoły rzeczywiście przykładają wagę do nauki czy jednak bardziej maszynka do robienia kasy?
Awatar użytkownika
PatrycjaMos
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:19

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź?

Post autor: PatrycjaMos »

To prawda, że Cosinus ma bardzo dobre kierunki w technikum oraz liceum. Placówka wychodzi z opcją dużo ciekawszych zajęć i profili, które przyciągnął na pewno większe ilości dzieci i też później ich ścieżka kariery może się dużo lepiej układać.
Awatar użytkownika
denesik.mckayla
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2020, 16:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź?

Post autor: denesik.mckayla »

Jeśli tylko czujesz potrzebę rozwijania się to warto.
Awatar użytkownika
KarolinkaM
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:56

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź?

Post autor: KarolinkaM »

O proszę, to jestem trochę do tyłu! Ja jeszcze nie wiedziałam, że Cosinus otwiera szkoły dzienne. W takim razie też z chęcią sprawdzę co tam dokładnie przygotowali w zakresie oferty edukacyjnej, ale również całej organizacji.
Awatar użytkownika
MajaUs
Posty: 32
Rejestracja: 24 sty 2020, 11:43

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź?

Post autor: MajaUs »

W mojej opinii to bardzo dobrze, że jednak Cosinus zdecydował się postawić na szkoły dzienne dla dzieci. Tym bardziej, że zapewnia jeszcze tyle profitów i do tego można liczyć na świetnych nauczycieli oraz możliwość przygotowana zarówno do matury, jak i egzaminów zawodowych dających konkretny zawód.
ODPOWIEDZ