Wróżka - czy korzystałyście?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
PatrycjaMos
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:19

Wróżka - czy korzystałyście?

Post autor: PatrycjaMos »

Hej :)
Chciałabym zapytać Was czy korzystałyście może z pomocy wróżek?
Ostatnio zmieniony 30 sty 2020, 14:38 przez PatrycjaMos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MajaUs
Posty: 32
Rejestracja: 24 sty 2020, 11:43

Re: Wróżka - czy korzystałyście?

Post autor: MajaUs »

Miałam okazję skorzystać i nie żałuję
Ostatnio zmieniony 30 sty 2020, 14:40 przez MajaUs, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KarolinkaM
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:56

Re: Wróżka - czy korzystałyście?

Post autor: KarolinkaM »

Trudno się nie zgodzić, jeśli sama także miałam okazję skorzystać z pomocy wróżki Ayla w sprawach sercowych oraz finansowych i w końcu po jej wróżbach i rytuale zaczęła wychodzić na prostą w obu elementach. Brakowało mi wcześniej już siły oraz chęci do działania, jednak udało się jej obudzić we mnie to na nowo i się nie poddałam. Teraz jestem w udanym związku i też poradziłam sobie z długami, wiec wychodzę na prostą. Dobrze jest jej się poradzić w przypadku rozterek, bądź wątpliwości bo tarot z jej rąk się sprawdza :)
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Re: Wróżka - czy korzystałyście?

Post autor: firt »

Korzystałam u usług wróżki MARGARET (Małgorzata Zemła) w Częstochowie https://tarotrunynumerologia.pl/home,36,tarot.html i jestem nią zachwycona. Początkowo byłam sceptycznie do tego nastawiona, ale ona jest naprawdę rzetelna. Stawiała mi tarota już nieraz i faktycznie jest takim doradcą duchowym, bo umie pomóc w podjęciu trudnych i nieoczywistych decyzji. Ceny ma przystępne, polecam ją serdecznie.
Łucjka54

Re: Wróżka - czy korzystałyście?

Post autor: Łucjka54 »

Oj korzystałam i to wielokrotnie :D Zarówno z tych wróżek lokalnych, jak i online.

U mnie w okolicy nie ma sprawdzonej i zaufanej osoby, była jednak starsza Pani jednak jej czas już minąl:/ Od tego czasu szukałam wróżki przez telefon i znalazłam! Wróżka Ksymena to moim zdaniem najlepsza wróżka na telefon, zawsze mnie wspiera i pomaga wyjść z życiowego zakrętu. Bardzo cenię sobie jej pomoc, polecam z całego serca, powodzenia!
błoczko

Re: Wróżka - czy korzystałyście?

Post autor: błoczko »

Ja mialam okazje byc na sesji w https://jasnowidzwroclaw.pl/ namowila mnie przyjaciolka, ale jestem pod ogromnym wrazeniem bo wszystko co wrozbita mi przepowiedzial sie spelnilo
Oblivja_Sęk

Re: Wróżka - czy korzystałyście?

Post autor: Oblivja_Sęk »

Tak, kilka miesięcy temu znalazłam się w sytuacji, w której żadne rozwiązanie nie wydawało się dobre i jedyne, co mogłam wtedy zrobić to załamać ręce. Wtedy zdecydowałam się za namową przyjaciółki pójść do wróżki Klaudii, która świadczy usługi w Krakowie https://www.wrozkaklaudia.pl/o-mnie Na początku byłam sceptyczna, ale rozmowa z wróżką dała mi swego rodzaju nadzieję, że wszystko się ułoży, po wyjściu od niej poczułam ulgę i spokój. Dzięki jej rytuałom faktycznie wzięłam się w garść i uporządkowałam sprawy, które zatruwały mnie przez długi czas. Teraz regularnie odwiedzam wróżkę, gdy mam z czymś problem, bo to pomaga mi uwierzyć, że jestem w stanie poradzić sobie ze wszystkim, co staje na mojej drodze.
Zosia

Re: Wróżka - czy korzystałyście?

Post autor: Zosia »

Ja korzystałam i korzystam z Dafne Samueli jest niesamowita i bardzo trafna w swoich wgladach pracuje telefonicznie i osobiście jest z Warszawy Miła , sympatyczna z poczuciem humoru ,nie owija w bawełnę Jeśli trzeba to czasem ustawi do pionu ale po to żeby człowiek zrozumiał . Byłam zakochana w chłopaku , ona odrazu minpowiedziala ze to nie ma szans bo on nie ma uczuć i ze spotkam kogoś innego .Wtedy nie chciałam jej słuchać a teraz minęły 4 lata tamten chłopak mnie zdradził ( mówiła mi o tym wtedy ) a ja jestem z kimś naprade wartym moich uczuć :-) podaje namiar gdyby ktoś chciał skorzystać 794546417
diango

Re: Wróżka - czy korzystałyście?

Post autor: diango »

Nie, ale zaczynam sprawdzać numerologię i takie liczby jak 666 , bo to dla mnie jest mocny szczegół, by zadbać o siebie i o nasze rozwiązania. Dlatego pod wieloma względami mam nadzieję, że będę mogła, znając znaczenie tej liczby, w końcu ją oddemonizować. Co wy na to? Jakie macie zdanie na ten temat?
ODPOWIEDZ